Kış aylarının hava şartlarını düşündüğümüz zaman hem bizi sıcak tutacak hemde şık gösterecek kıyafet arayışına gireriz. Hal böyle olunca da kış aylarında bir kaç adet kalın  parça şeyler giymektense triko elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Son derece pratik ve her ortama rahatlıkla uyabilecek triko elbiseler bulmak mümkün.

Boğazlı yaka, asık yaka, degaje ve V yaka başta olmak üzere kısa ve uzun model triko elbiseleri sokak modasında görmek mümkün. Gerek işe giderken gerekse nezih bir yemekte bu elbiselerden yararlanabilirsiniz. Jean pantolon ve kazağın sıradanlığından sıkılan bayanlar için triko elbiseler harika bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Mini modellerin kemerlerle hareketlendirildiğini görüyoruz. Aynı zamanda düz renklerin yanı sıra desenli dokumalarla renklendirilen kışlık elbiseler  göz dolduruyor.

Elbiseleriniz altına giyeceğiniz postal ya da kısa botlar spor bir stil yakalamanız zor değil. “Yok ben klasik tarzımdan vazgeçmek istemiyorum” derseniz de triko  elbisenizin altına giydiğiniz ince çorabınız ve de ince topuk bir çizmeyle klasik tarzınızı koruyabilirsiniz. Artık kış aylarında bile dişiliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak triko elbise modellerini mutlaka denemelisiniz.