Koton yeni sezon hırka modellerinde yaz- kış tercih edebileceğiniz incelik ve kalınlıkta hırkalar bulunmaktadır. Sonbahar mevsiminin de başlangıç göstermesi ile eminiz ki biraz sıcak hava görünce elbiseleri ve ince t-shirtları dolaplara çıkardık.:) Bunun keyfini sürebilmemiz için bizlere olanak sağlayan hırkalar bir nevi kurtarıcımız. Yeni sezon Koton hırka modelleri ile hem üşütmeyecek hem de aynı zamanda giyim stilinizle uyumlu şık kombinler yaratacaksınız. Bunu yaparken aynı zamanda trend alarmını da kaçırmamış olmaktasınız.

Renk geçişleri olarak Koton’ nun birbirini tamamlayan sıcak geçiş renklerine sahip hırka tasarımları olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar mevsimsel olarak dengesiz bir sürece girmiş olsak da Koton hırka modellerinin renk tonlaması sizlere dinamik bir atmosfer sunmakta. Sade renk tonlamaları bizlere naturel renk geçişleri sunmakta. Leopar desenlerin hakim olduğu bir geçişte hırkalar. Hem şıklığını konuşturmak hem de leopar sevenler için birebir seçenek. Klasik görünümü ile hüküm süren leopar desenli hırkaları jeanleriniz ile t-shirtlarınız ve croplarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Koton hırka modellerinin esinlenmesi 90′ lara dayanıyor diyebiliriz. Desen ve model olarak nostaljik kazakların rengarenk geçiş renklerinin olduğu modeller yer almaktadır. Baklava desenli hırkalar özellikle de mom jeanleriniz ile oldukça hoş duracaktır. Sim detayları ise tercih edeceğiniz bir stiletto ve kalem etekle son derece şık duracağını iddia ediyoruz.

Hırka modellerinde etnik desenlerin bu denli yer alması bohem bir görünüm yaratmakla birlikte bizlere farklılık da katmaktadır. İlham verici formda olan bohem görünümle ayrıca feminen bir görünüm de sergilemektedir. Koton hırka modelleri geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Ayrıca kalite olarak da memnuniyet duyacağınızı söyleyebiliriz.