Abiye ayakkabı modelleri yine bu sezon da şıkır şıkır ve ışıl ışıl… Sizi sizden alacak yeni sezon modellerde dore renk hakim. Üstelik taşlı pullu payetli platform topuk derken birçok model ve çeşit sizleri mağazalarda bekliyor.

Abiyeler her özel günün vazgeçilmezi kıyafetlerdendir. Hele ki düğün nişan gibi özel davetlerde giyilmeden olmaz. Düğün sahibinin birinci dereceden akrabasıysanız giymeden mümkünatı yok o düğüne gidemezsiniz

Şaka bir yana sizleri her davette oldukça şık ve zarif gösterecek bu sihirli elbisenin altına ne giydiğiniz de çok önemli. Çünkü hepimizin bildiği gibi çok güzel bir elbiseyi giymek tek başına yetmiyor. Aksesuarıyla takısıyla ayakkabısıyla çantasıyla en iyi şekilde kombinlemek gerekiyor. Bu ise uzun uğraşlar araştırmalar soruşturmalar gerektiren zahmetli bir süreç. İşte size bu süreçte yardımcı olmak adına bu makalemizi kaleme aldık.

Bir davette en şık bayan olmak isterseniz hiç şüphesiz abiyenizi hangi model abiye ayakkabıyla kombinlemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin şifon kumaş ağırlıklı bir abiye kullandıysanız altına rugan abiye ayakkabı tercih etmelisiniz. Veya saten bir kumaş kullanıldıysa ayakkabı seçiminiz mat veya deri abiye ayakkabı olmalıdır. Herşeyden önemlisi eğer abiyeniz çok süslü taşlı, pullu payetli bir modelse mutlaka abiye ayakkabınız sade olmalıdır.

Abiyeler bizler için çok önemli kıyafetler. Görsel açıdan son derece gösterişli olması sebebiyle kaliteli olanları seçebilmekte bir hayli zor diyebiliriz. Özel günlerde tercih ettiğimiz abiyeler, bu sebeple daha fazla özen gösterilmesini gerektiriyor. Aksi halde, şık bir sonuç elde etmek isterken özensiz görüntünüz ile baş başa kalmak işten dahi olmayacaktır.  Abiyelerden tam manasıyla istenilen sonuçları alabilmek adına hangi ayakkabıyı seçeceğinizin de büyük önemi var. Bu sene abiye ayakkabısı modelleri ise size bu noktada en iyi ürünleri sunan kategori diyebiliriz. Yeni senesinin trend ayakkabılarını bilirseniz, katıldığınız organizasyonda en şık hanımlardan birisi olabileceğiniz unutmamalısınız.

Modern abiye ayakkabısı modelleri size alışık olduğunuz modeller kadar hiç görmediğiniz, hatta biraz da ilginç bulacağınız modellerden oluşuyor. Geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğu abiye ayakkabıları arasından tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Eğer ki görsel açıdan son derece iddialı ve dikkat çekici bir abiye tercih ettiyseniz, ayakkabınızın sade olması daha iyi olacaktır. Böylece göz yoran bir görüntüden ziyade, abiyenizi dengeleyen ve hoş sonuçlar elde edebileceğiniz siyah ya da açık tonlu ürünlere yönelmeniz mantıklı olacaktır.

Yeni abiye ayakkabısı modelleri arasında gerçekten sıra dışı ürünlerde mevcut diyebiliriz. Bilim kurgu filmlerinde kullanılan parçalar kıvamında iddialı ve gösterişli ayakkabıları tercih etme imkanınızda da var. Eğer ki görsel olarak ilgi çeken ayakkabıları giymek sizlere keyif veriyorsa, sözünü ettiğimiz modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Abiyeler konusunda en büyük önceliklerden birisi olan ayakkabılar, gerekli özen gösterilmediği durumlarda felaketle sonuçlanan kombinlere sebebiyet verebiliyor. Sonuç itibariyle abiyeleri tek bir ürün olarak ele almak çok doğru olmayacaktır. Ayakkabısı, çantası ve gerekli tüm aksesuarlı da içine dahil ederek abiye seçmek size daha iyi sonuçlar elde etme imkanı sağlıyor. Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri abiye seçimi yaparken mutlaka incelemeniz gereken ürünleri içeriyor. Abiyeler söz konusu olduğunda en önemli parça ayakkabı olduğuna göre, boncuklu bir ayakkabı tercih etmek sizlere çok daha şık bir görünüm kazandırabilir.

Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri sizlere geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma imkanı sağlıyor. Rengarenk boncukların bir arada kullanıldığı abiye ayakkabılarından başlayarak, zarif ve sade bir görünüme sahip ayakkabılara kadar her tarzda ürün bulabilmeniz mümkün görünüyor. Renkli ürünler, açık tonlardaki ve sade görüntüye sahip abiyeleri hareketlendirmek adına tercih edebileceğiniz ürünlerin başında yer alıyor. Çok sade bir kombin yaptığınızı düşünüyorsanız, gökkuşağı renklerini barındıran boncuklarla süslenmiş bir ayakkabıyı deneyebilirsiniz.

Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri içerisinde bir nevi boncuk kolyelerin monte edildiği ayakkabılarda yer alıyor. Abiye ayakkabısının bilek kısmında her iki yana tutturulan boncuk dizili ipler sayesinde oldukça zarif bir tercihte bulunabilirisiniz. Ayak bileklerine takılan halhalların ayakkabılara monte edilmiş hali gibi görünen bu model, gerçektende hoş sonuçlar elde etmenize imkan sağlıyor.