Abiyeler bizler için çok önemli kıyafetler. Görsel açıdan son derece gösterişli olması sebebiyle kaliteli olanları seçebilmekte bir hayli zor diyebiliriz. Özel günlerde tercih ettiğimiz abiyeler, bu sebeple daha fazla özen gösterilmesini gerektiriyor. Aksi halde, şık bir sonuç elde etmek isterken özensiz görüntünüz ile baş başa kalmak işten dahi olmayacaktır.  Abiyelerden tam manasıyla istenilen sonuçları alabilmek adına hangi ayakkabıyı seçeceğinizin de büyük önemi var. 2015 abiye ayakkabısı modelleri ise size bu noktada en iyi ürünleri sunan kategori diyebiliriz. 2015 senesinin trend ayakkabılarını bilirseniz, katıldığınız organizasyonda en şık hanımlardan birisi olabileceğiniz unutmamalısınız.

Yeni abiye ayakkabısı modelleri size alışık olduğunuz modeller kadar hiç görmediğiniz, hatta biraz da ilginç bulacağınız modellerden oluşuyor. Geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğu abiye ayakkabıları arasından tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Eğer ki görsel açıdan son derece iddialı ve dikkat çekici bir abiye tercih ettiyseniz, ayakkabınızın sade olması daha iyi olacaktır. Böylece göz yoran bir görüntüden ziyade, abiyenizi dengeleyen ve hoş sonuçlar elde edebileceğiniz siyah ya da açık tonlu ürünlere yönelmeniz mantıklı olacaktır.

Trend abiye ayakkabısı modelleri arasında gerçekten sıra dışı ürünlerde mevcut diyebiliriz. Bilim kurgu filmlerinde kullanılan parçalar kıvamında iddialı ve gösterişli ayakkabıları tercih etme imkanınızda da var. Eğer ki görsel olarak ilgi çeken ayakkabıları giymek sizlere keyif veriyorsa, sözünü ettiğimiz modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Abiyeler konusunda en büyük önceliklerden birisi olan ayakkabılar, gerekli özen gösterilmediği durumlarda felaketle sonuçlanan kombinlere sebebiyet verebiliyor. Sonuç itibariyle abiyeleri tek bir ürün olarak ele almak çok doğru olmayacaktır. Ayakkabısı, çantası ve gerekli tüm aksesuarlı da içine dahil ederek abiye seçmek size daha iyi sonuçlar elde etme imkanı sağlıyor. Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri abiye seçimi yaparken mutlaka incelemeniz gereken ürünleri içeriyor. Abiyeler söz konusu olduğunda en önemli parça ayakkabı olduğuna göre, boncuklu bir ayakkabı tercih etmek sizlere çok daha şık bir görünüm kazandırabilir.

Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri sizlere geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma imkanı sağlıyor. Rengarenk boncukların bir arada kullanıldığı abiye ayakkabılarından başlayarak, zarif ve sade bir görünüme sahip ayakkabılara kadar her tarzda ürün bulabilmeniz mümkün görünüyor. Renkli ürünler, açık tonlardaki ve sade görüntüye sahip abiyeleri hareketlendirmek adına tercih edebileceğiniz ürünlerin başında yer alıyor. Çok sade bir kombin yaptığınızı düşünüyorsanız, gökkuşağı renklerini barındıran boncuklarla süslenmiş bir ayakkabıyı deneyebilirsiniz.

Yeni trend boncuklu abiye ayakkabısı modelleri içerisinde bir nevi boncuk kolyelerin monte edildiği ayakkabılarda yer alıyor. Abiye ayakkabısının bilek kısmında her iki yana tutturulan boncuk dizili ipler sayesinde oldukça zarif bir tercihte bulunabilirisiniz. Ayak bileklerine takılan halhalların ayakkabılara monte edilmiş hali gibi görünen bu model, gerçektende hoş sonuçlar elde etmenize imkan sağlıyor.

Ayakkabıların belki de en fazla önem arz ettiği kombinler, abiyelerle birlikle kullanılacakları zamanlardır. Abiye ayakkabıları görselliği ile giyeceğiniz abiyeyi tamamlamalı ve size hoş bir görünüm sağlamalıdır. Bu yüzde de biraz olsun kurallarınızı esneterek daha iddialı modellere yönelmek mantıklı olacaktır. Son dönemde birçok bayanın abiye ayakkabısı olarak üzerinde işlemeler bulunan modelleri tercih ettiğini görebiliyoruz. Zımba detaylı abiye ayakkabıları ise bayanların en çok ilgi gösterdikleri ürün denilebilir. Üzerindeki zımba detayları sayesinde çok daha hoş bir sonuç elde etmenize imkan sağlayan bu modelleri kullanmak, akıllıca olacak gibi görünüyor. Eğer ki yaptığınız kombin tam manasıyla başarılı olsun istiyorsanız zımba detaylı modellere mutlaka göz atmanlısınız.

Zımba Detaylı Abiye Ayakkabıları

Zımba detaylı abiye ayakkabıları renk çeşitliliği bakımından sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Hemen her tarzda ürün bulabileceğiniz zımba detaylı ayakkabılarda ilk olarak bordo renkli ürünlerin dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Bordo üzerine altın sarısı zımba işlenmesi ile çok hoş bir görünüm elde edilmişe benziyor. Bu modeli doğru bir abiye ile birleştirebilirseniz  eğer elde edeceğiniz sonuç sizinde hoşunuza gidecektir.

Zımba detaylı abiye ayakkabıları gerçektende renk seçeneği konusunda size birçok alternatif sunuyor. Son yıllarda her geçen gün daha fazla bayan tarafından kullanılmaya başlanan dore, zımbalı ayakkabılarda da başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlıyor. Biraz olsun farklılık olsun istiyorsanız dore renkli ayakkabıları mutlaka gözden geçirmelisiniz.