Kış mevsiminde yaza oranla düğünler ve diğer özel geceler azalsa da hiç yapılmıyor diyemeyiz. Zaman zaman katıldığınız veya  yeni katılacağınız düğün gibi özel bir gece var ve siz ayakkabı olarak ne seçeceğiniz konusunda kararsız iseniz sizler için kış düğünü için abiye ayakkabı modelleri hazırladık.

Kış düğünü için abiye ayakkabı seçerken tabi ki abiye elbise modeline göre tercih yapsanız da mevsim dolayısıyla uygun ayakkabılar kullanmak oldukça önemlidir. Bunun içinde sizlere kısa topuklu bot abiye ayakkabıları öneriyoruz. Hem çok kullanışlı hem de kış düğünleri için şık olacağınız botlar bulunmaktadır.Bunlar şöyledir

Bayanların vazgeçilmezlerinden biri şüphesiz ayakkabılarıdır. Birkaç çift ayakkabıya da sahip olsalar bu tutkularından vazgeçmezler. Her ayrıntıya dikkat etmeleri, giydikleri kıyafette kullanacakları ayakkabıyı da önemli kılmaktadır. Özellikle özel gün ve gecelerde tercih ettikleri abiye modellerinin altına şık ve modern abiye ayakkabı modelini tercih etmek isterler. Tabi bu konuda desteğe ihtiyaçları olmaktadır. Özellikle kısa abiye modeli giymeyi tercih eden bayanların ayakkabılarının göz önünde oluşu ayakkabı seçiminde temkinli davranmalarını gerektirir.

Eğer özel bir gecede giymek için abiye ayakkabı modeli tercih edecekseniz kıyafetinizin balon mu düz mü oluşuna dikkat etmeniz gerekecektir. Eğer abiye eteğiniz genişse bu durumda altın siyah abiye ayakkabı modeli tarzında bir model tercih etmeniz yerinde olacaktır. Kısa abiye giyinen bir bayanın kesinlikle bilek boy bir ayakkabı tercih etmemesi gerekir. Hele ki etek boyu mini ise rugan abiye ayakkabı modelinde bir ayakkabı tercih edilmesi gerekir. Unutulmaması gereken bir detay ise son zamanlarda bayanların sıklıkla bakır taşlı abiye ayakkabı modelini tercih ediyor oluşlarıdır. Bunun da göz ardı edilmemesi gerekir. Tercihinizi bu yönde de kullanabilirsiniz.

Ayakkabı koleksiyonunda yeni moda modeller yeni yılına artık hazır. Her sezona uygun tasarlanmış olan dolgu topuk ayakkabı modellerini de ayakkabı mağazalarının raflarında görmeniz mümkündür. Hem günlük kullanım için, hem de abiye bayan ayakkabıları olarak tercih edilen dolgu topuk bayan ayakkabılarının yeni moda abiye modellerini sizler için hazırladık.

Dolgu topuk ayakkabılar diğer platform topuklu ayakkabılara oranla kullanımı daha rahattır. Özellikle platform topuklu ayakkabılarda yürümekte zorlanan bayanlarımız, dolgu topuk abiye bayan ayakkabılarında kolayca yürüyebilirler. Böylece hem rahat bir ayakkabı kullanmış olacaksınız, hem de abiye ayakkabınızla özel gecelerde boy gösterebileceksiniz.

Yeni moda dolgu topuk abiye bayan ayakkabı modelleri arasında taşlı, fiyonklu, kapalı, açık, bağcıklı, bantlı derken birçok modelini görmeniz mümkündür. Tabi ki onca modelin arasında seçim yapmak zor olsa da önemli olan tabi ki elbisenize uygun dolgu topuk bayan ayakkabısını bulabilmektedir. Bunun içinde öncelikle elbisenize uyumlu olan ayakkabılara bakmak gerekir. Bunun içinde sizlere özel hazırladığımız çok modern ve kullanışlı yeni moda dolgu topuk ayakkabı modelleri hazırladık. Benzer ya da aynı modellerini satış sitelerinde de bulabilirsiniz.

Kendinizi nasıl hissediyorsanız etrafınıza da o enerjiyi verirsiniz. Bu durum kıyafetinizle, hal ve hareketlerinizle, mimiklerinizle ve en önemlisi de duruşunuzla bile anlaşılabilir. Gidilecek olan davete şık ve bakımlı olunması gerekmektedir. Bu durum size artı puan getirir. Özenerek almış olduğunuz abiyenizin altına çok şık ve bir o kadar da rahat abiye ayakkabı modeli seçmelisiniz. Özel gün ve davetlerde giyebileceğiniz abiye modasından da geri kalmamanız gerekmektedir.

Bin bir çeşit olan topuklu abiye ayakkabıları bu yılında en gözde modelleri gözler önüne serilmekte. Çeşit çeşit olan bu modelleri öncelikle kıyafetinize uydurmalısınız. Aksi takdir de çok itici bir görüntü sergilersiniz ve bu durumdan sizde rahatsız olmakla birlikte karşı tarafa da olumsuz bir enerji verirsiniz. Bu yüzden seçimlerinizi çok dikkatli yapmalısınız.

Beğeneceğinizi umduğum ve herkes tarafından sevilen gösterişe önem veren ve kendine güvenen bayanların tercih edebileceği en şık abiye ayakkabı modellerini, sizin için seçtim. Umarım beğenir ve fikir edinirsiniz.

http://185.126.219.251/plesk-site-preview/www.abiyemodeli.com/https/185.126.219.251/kis-dugunu-icin-abiye-ayakkabi-modelleri/#:~:text=Bu%20modellerin%20yan%C4%B1,modelleri%20ise%20%C5%9F%C3%B6yledir%3A