Klasik ve sportif çizgilere sahip her kadın kış olunca tercihini illaki süet montlardan yana kullanır. Çünkü bilirler ki süet her sezon revaçta olmayı başarıyor. Kış mevsiminde sizleri hem soğuktan fazlasıyla koruyacak hemde estetik olarak son derece güzel görünmenizi sağlayacaktır. Dış giyimde her zaman bohem bir tarz yaratmak isteyen bayanlar için süet vazgeçilmez bir seçenek olmaya devam ediyor.

Her sene pek çok marka sonbahar kış sezonunda süet parçalara mutlaka yer vermektedir. Sizler için seçtiğimiz modellere göz attığınızda süetin neden her zaman trend olmayı başardığını daha iyi anlayacaksınız. Süet denilince akıllara elbette taba rengi, krem rengi ve koyu kahve renkler gelmektedir. Gri renkli süet mont modellerine de rastlamak mümkün. Modellerde kısa montlar başı çekerken daha soğuk mevsimlerde giyilmek üzere içi kürklü modellere de rastlamak mümkün.

Süet montlarda fermuarlı modellerle birlikte düğmeli modellerde bayanların zevkine sunulmuş. Püsküller, kapşonlar tabi ki de süet montların olmazsa olmazları. Bu sezonda mutlaka süet şıklığını sokaklara taşıyanlardan olmalısınız sevgili bayanlar.

.