Ne zaman bir yakınımızın düğünü olsa, özel bir geceye davet edilsek, sevgililer günü veya doğum günümüz için yemeğe davetli olsak ne giyeceğimiz konusunda aklımıza tek renk, tek model gelir: siyah straplez elbise elbette. Siyah herzaman en joker renklerdendir. Vücudumuzdaki pek çok kusuru kapatmakta en ideal renktir. Her modeli en güzel kaldırabilen yegane renktir siyah.

Straplez ise seksiliğin en güzel dışa vurulduğu modellerin başında gelir. Bu yüzdendir ki siyah straplez elbiseler her bayanın dolabında mutlaka bulunur. Sade bir modeli abartılı taşlı bir kolye ve küpeyle gece davetlerine uygun hale getirmek mümkündür. Zarif bir inci kolyeyle ise size daha asil bir hava katacaktır.

Siyah straplez elbise modellerine baktığımızda derin yırtmaçlı uzun modellerin yanı sıra süper miniler, payetleri,dantel kumaş ve şifonların kullanıldığı modellerle de karşımıza çıkıyor. Mini modeller de hem göğüs hemde bacak dekoltesini ön plana çıkardığı için sizi biraz daha fazla seksi ve dikkat çekici gösterecektir.Bu modeller özellikle genç bayanlar tarafında daha asık tercih edilmektedir.