Gelinlik sektörünün dünyaca ünlü devi olan Pronovias abiye modelleri ile de birçok kişinin gönlünü fethediyor.

Birbirinden şık ve modern çizgileri ile her zaman sade bir etkileyicilik yaratan bu marka, abartılı modelleri portfolyosunda pek barındırmıyor. Özellikle A kesim ve prenses model bir tarzı olan Pronovias, dünyadaki en çok taklit edilen gelinlik ve abiye markalarından biridir.

Birbirinden güzel modellerine her yıl bir yenisini daha ekleyen marka, kırmızı, açık mavi, saks abiye, mavi renk abiye, siyah, pembe ve pudra rengi abiyelerle ağırlıklı ürünler ortaya çıkarıyor.

En Güzel Pronovias Elbise Modelleri

En güzel pronovias elbise modelleri arasında olan dantelli abiyeler, bolerolarla şık bir şekilde bütünleşerek, eksiksiz bir stil ortaya çıkarıyor.

Özellikle sadelikten yana olan Pronovias elbise modelleri, üst kısımlarda detay ve süslemeler, alt kısımlarda ise daha sade modeller ile kullanılabilmektedir. Birbirinden şık elbiselerle özel günlerinizi unutulmaz kılmak istediğinizde, şıklığın resmi olan birçok farklı modeli tercih edebilirsiniz.

Özellikle göğüs ve boyun bölgesi dantel detaylı ve işlemeli modellerle kullanılan bu marka, her zaman bulunduğunuz ortamda en şık olmanızı garantiler.

 

Yırtmaçlı Pronovias Elbise Modelleri

Bacaklarına güvenenlerin tercih ettiği yırtmaçlı Pronovias elbise modelleri ile her zaman şıklığı yakalayabilirsiniz. Kısa ya da uzun yırtmaçları tercih edebileceğiniz kıyafetler için uzun modeller tercih etmeniz daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

İnce ve uzun bir silüete sahip olmak için, uzun ve yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel kumaşlarla gecenin yıldızı olmak istediğinizde siz de bu modellerden vücudunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tüllü Pronovias Elbise Modelleri

Abiye denince tülleri es geçmek pek mümkün değildir. Pronovias tüllü elbise modelleri de bu konuda peri kızlarına benzemek isteyenler için oldukça iyi bir seçim olabilir.

Özel günleriniz için tercih edeceğiniz her renkten tüllü elbise sayesinde, şıklığı yakalayabilirsiniz. Üstelik istediğiniz modeli terzinize diktirebilirsiniz ve her zaman şık olmanın yollarını bulabilirsiniz.

Pronovias Abiye Modelleri

Pronovias elbise modelleri her zaman istediğiniz abiye modellerini bulmanızda yardımcı olacaktır. Abiyeler her zaman en iyi şekilde yararlanabileceğiniz modeller ve yeni stillerle sitemizde yer alan farklı şekillerde tercih edilebilmektedir.

İster klasik bir abiye, isterseniz gelinlik modelleri için yararlanabileceğiniz Pronovias modelleri ile her zaman şıklığınızla göz dolduracaksınız. Sadelikten yana olmayı tercih edenler için en iyi seçim olan bu markanın farklı ihtiyaçlara yönelik olan modelleri, her yıl yeni seçenekleri ile moda severlerin karşısına çıkmaktadır