Bayanların severek kullandığı kıyafet parçalarından bir tanesi olan pantolonları doğru şekilde seçmesi halinde şık kombin oluşturabilirsiniz. Pantolon ayakkabı kombini son derece önemlidir. Hem duruşunuzu hem tarzınızı ifade ettiği için seçtiğiniz kombin tam anlamı ile sizi yansıtır. Elbette birçok bayanın ayakkabıya olan ilgisi büyüktür. Bu nedenle farklı model ve tarzlara sahip birçok ayakkabınız olabilir. Bunun yanı sıra elbette bayanların bir ayakkabı koleksiyonu olmasada uygun kombinler oluşturabileceği ana parçalar mutlaka var. Bu nedenle doğru seçim önemlidir. Giydiğiniz pantolonlarla uyumlu olmayan bir ayakkabının hem üzerinizde kötü görüneceğini hem de sizi rahatsız edeceğini unutmayın. Bu nedenle doğru kombinler için doğru önerileri takip edebilirsiniz.

Tek renk pantolonlar her zaman kullanacağınız ve her yerde giyebileceğiniz modellerdir. Bu anlamda en sık gördüğümüz beyaz pantolonlar da elbette uygun kombinler için birçok bayanın tercih ettiği renklerden bir tanesidir. Beyaz bir pantolon kullandığınızda akla ilk gelen renkler siyah ya da beyaz bir ayakkabı seçmek olabilir. Ancak bu renklerde bir kombin hem sıkıcı olacak hem de çok demode kalacaktır. Bunun yerine altın ve platin gibi renkleri kullanabilir ya da nude tonları tercih edebilirsiniz. Dore rengi modeller beyaz pantolonlar altında son derece şık durduğu için yeni sezonun en gözde modellerinden bir tanesi. Bunun gibi tek renk siyah pantolonlar ya da tek renk beyaz etekler için de yine farklı renk tonlarındaki metalik, dore gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Eğer gri renk pantolonlar kullanıyorsanız daha farklı seçimler yapmanızda yarar. Gri ile son derece uyumlu olan taba rengi pantolon ayakkabı kombini için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Bunun yanı sıra yine doreler kullanabilir ya da klasik bir siyah ayakkabı tercih edebilirsiniz. Gri geçişli bir renk olduğu için daha fazla ayakkabı kombin şansınız olacaktır. Gri gibi siyah da koyu renklerden bir tanesidir. Zannedilenin aksine siyah bir pantolon kullanmak uygun kombin için yeterli değildir. Altında kullandığınız ayakkabıyı iyi seçmezseniz kötü bir görüntü verir. Siyah pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz açık ve parlak renkler hem pantolonun hem de ayakkabının öne çıkmasını sağlayacaktır.

En çok zorlanılan renklerden olan bej ve krem renkleri ise her rengi kaldırmayan renklerdir. Bu tarz renklerde kullanacağınız ayakkabı renginin çok koyu olması pantolonu kötü gösterir. Bu nedenle bej ve krem gibi renklerde pantolon ayakkabı kombini için açık renklerin ve ışık rengi tonlarının kullanılması gerekir.