Kadınların göz bebeğidir kürkler ya da kürk detaylı kıyafetler. İçinde kendimizi daha zarif, daha albenili daha bir cool hissederiz. Sözünü ettiğimiz gerçek kürkler değil elbetteki. İmitasyon kürklerden bahsediyoruz. Kış sezonunun gelmesiyle vitrinlerde yerini almayan başlayan kürk yelekler hemen hemen her kadının gardolabının en güzel köşesinde giyilmeyi bekliyordur.

Skinny bir jean patolonun üzerine giydiğiniz beyaz bir t-shirti, kürk bir yelek ve de sivri topuk bir çizmeyle tamamladığınızda bile inanılmaz şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Özellikle kış sezonunda kazaklarınızın, ceketlerinizin üzerine giyeceğiniz kürk yelekler sizi kış soğuğunda da korumaya yetecektir.

yeleklerde siyah, gri ve kahve tonların sık kullanıldığına rastlıyoruz. Kalın deri kemerli, ince kemerli, önden fermuarlı, yakalı yada yakasız kürk yelek modelleri de gözlerden kaçmıyor. Taytların, deri mini eteklerin, jean pantolonların üzerine de rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle stil sahibi bayanların tercih ettiğine de dikkat çeken modacılar her kış olduğu gibi bu kış da tasarımlarında kürk yeleklere gereken özeni göstermeye devam ediyorlar.