Yaz kış fark etmeksizin  her zaman mini etek giymeyi tercih eden bayanlar vardır. Kış aylarına ufak ufak girmeye başladığımız bu günlerde çeşitli markaların desenli kışlık çoraplar modellerine vitrinlerde rastlamaya başladık bile. Çoraplar triko ve opak olduğu için soğuk kış günlerinde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Renk renk ve desen desen hazırlana çoraplar her zevkten bayana hitap ediyor. Şirin, çocuksu modelleriyle, seksi modelleriyle kışlık külotlu  çoraplar son derece eğlenceli görünüm yakalamanızı sağlıyor. Mini eteklerin, kısa ya da uzun elbiselerin altına desenli çorapları rahatlıkla her ortamda giyebilirsiniz. kalpli, kuru kafa desenli, pötikareli başta olmak üzere çorap desenlerinde firmalar sınır tanımıyorlar.

Bayanlar kış aylarında özellikle gece gezmelerinde, partilerde, iş ortamlarında her zaman etek ve elbise giymeyi tercih ederler. Bunların altına giyilebilecek farklı renk ve desendeki triko veya opak külotlu çoraplar sizlerin şıklığından bir şey kaybettirmeyecektir. Bahar aylarında ince çorapla giydiğiniz çoğu elbisenizi kış aylarında da kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da hediye alırken bu sevimli çorapları da mutlaka düşünmelisiniz.