Abiye kullanımı her zaman bayanların en çok ilgilendiği konuların başında yer alır. Gideceğiniz bir davette şık gözükmek için de elbette size uygun bir abiye elbise kullanmanız gerekir. Bu anlamda tesettürlü bayanların çok sevdiği isimlerden olan Nurtuba tesettür abiye modelleri ile her yaştan bayana hitap ediyor. Hem şık hem de içinize sinecek bir model arıyorsanız markanın yeni sezon koleksiyonlarını gözden geçirebilirsiniz. Hazırlanan modeller arasında elbette sizin de zevklerinize uygun modellere yer verilecektir. Rahat ve şık kalıpları ile dikkat çeken markanın aynı zamanda renk seçenekleri de oldukça fazla isterseniz pastel tonları isterseniz de daha mat ve koyu tonları kullanabilirsiniz. Bu nedenle her beklentiye göre modellerden söz etmek mümkün.

Son yıllarda sevilen modeller arasında dikkat çeken bir tasarım olan pelerinler markanın da gözde koleksiyon parçalarından bir tanesini oluşturuyor. Hazırlanan kollardan dökümlü modeller çok fazla işleme ve detay gerektirmese de modellere yaldızlı desenler eşlik ediyor. Belden alt kısmı genişleyen etekler kullanıldığı için hem hareket ederken hem de kullandığınız her an bu tarz kıyafetleri çok seveceksiniz. Aynı zamanda ülkemizde birçok kadında sorun olan basen bölgesi de bu tarz kıyafetlerle daha kolay kapanıyor. Özellikle şifon elbiselerde kullanılan belden genişleyen etek kalıbı büyük bedenler için oldukça kullanışlı ve daha ince görünmenin en ideal yoludur. Siz de özel günlerinizde bu tarz modellere yer verebilirsiniz.

Daha pırıltılı modeller kullanmak isterseniz seçeceğiniz kumaş türünde saten ya da ipek karışımlı modellerden yararlanabilirsiniz. Nurtuba tesettür abiye modelleri arasında yer alan ipek karışımlı abiye modelleri modelin kendinden ışıltı kazandırıldığı aynı zamanda dazarif bir görüntü sergileyen modeller arasında yer alıyor. Eğer her zaman kullanabileceğiniz aynı zamanda da özel günlerde kullanabileceğiniz bir elbise modeli arıyorsanız bu tarz modellerden yararlanabilirsiniz. Çok parlak bir yapısı olmadığı için dengeli bir görüntü sunması her zaman kullanılabilir olmasını sağlıyor.

Nurtuba tesettür abiye modelleri arasında yer alan binlerce model her zevkten kadına hitap edecek modeller sergiliyor. İsterseniz özel bir gün için en şık kıyafeti burada bulabilir isterseniz de kendi düğün ya da nişanınız için özel bir tasarımdan yararlanabilirsiniz. Normal bedenleri, büyük bedenleri, özel tasarımcıların hazırladığı koleksiyonları rahatlıkla görebileceğiniz markanın koleksiyonları aynı zamanda her bütçe için de farklı seçenekler sağlıyor. Siz de abiye alışverişine çıkmadan önce markanın modellerini inceleyip fikir edinebilirsiniz.