Tesettür elbise denildiğinde güvenle kullanabileceğiniz bir isim bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hem tarzı hem kesimi hem bütçesi size hitap edecek modeller için birçok farklı markayı deneyebilirsiniz. Ancak her zaman geniş kitlelere hitap eden markalar her zaman sizin de beklentilerinize cevap verecek modeller hazırlarlar. Bu anlamda geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Sedanur elbise modelleri ile her yaştan her bütçeden insana hitap ediyor. İsterseniz markanın modellerinde şık bir abiye bulabilir isterseniz de günlük hayatta farklı kombinler yapabileceğiniz şık elbiseler tercih edebilirsiniz. Farklı tarzların yer aldığı tasarımlar özellikle elbise kullanmayı seven bayanların gönlünü fethetmiş durumda.

Biraz daha Osmanlı tarzı seven bayanlar için hazırlanan işlemeli tasarımlar Sedanur elbise modelleri koleksiyonundaki en dikkat çeken parçalar. Kumaşı çok parlak olmadığı ve geniş etek kalıpları kullanıldığı için hem büyük beden kullanıcıları için hem de günlük yaşam için ideal olan modeller aynı zamanda abiye olarak da kullanılabilir. Bu tarz işlemeli modellerde genelde üst beden ve kol kısımlarında yer alan işlemeler hem modelin daha ağır görünmesini sağlıyor hem de modelin sade bırakılarak daha fazla kullanım alanı sağlıyor.

Sezonun en sevilen Sedanur elbise modelleri arasında elbette triko modellere de yer veriliyor. Triko elbise denildiğinde akla önce vücudu saran dar kesimler gelir ancak markanın modelleri bunun  tam tersi. Tesettürlü bayanlar için hazırlanan triko elbise modellerinde daha çok salaş kesimler kullanılıyor. Bu sayede hem modelin daha rahat kullanılması sağlanıyor hem de hareketli bir model haline getiriliyor. Triko elbise modellerinde sadece düz ve sade modelleri değil aynı zamanda pileli modelleri de göreceksiniz. Bu da size hangi alanda kullanmak isterseniz ona göre bir seçim şansı veriyor.

Kış denildiğinde akla ilk gelen elbise için de çok zarif bir seçim olan kadife elbiseler de sezonun en seçkin parçaları arasında yer alıyor. Hazırlanan kadife Sedanur elbise modelleri kolları volanlı ya da sade olarak kullanılan modeller sunuyor. Bu sayede isterseniz sade isterseniz de daha gösterişli modeller kullanabiliyorsunuz.

Elbette her bayanın severek kullandığı spor kesim modellere de yer vermek gerekiyor. Spor tarzı gerek iş hayatında gerekse günlük yaşamda kullanabiliyorsanız Sedanur elbise modelleri ile tanışma zamanı gelmiş demektir. Hazırlanan bol kesimli, yarasa kollu ya da kolları volanlı boydan elbiseler tam boyun aksine diz altından bırakılıyor. Bu tarz modelleri dar paça pantolonlarla konmbinleyerek isterseniz klasik isterseniz de spor tarzda kullanabilirsiniz.