Tasarım yapısı olarak son derece şık seçimler bulunduğu Machka sonbahar kış sezonunda son derece kaliteli tasarımların yer aldığını söylemeliyiz. Adeta büyülü seçimlerin bulunduğu koleksiyon sofistike tasarımları içermekte. Giyim stili olarak zarafeti benimsediyseniz bu sezon tasarlanan tüm parçalar size hitap ediyor diyebiliriz. Tasarımsal olarak ele aldığımızda markanın son bahar kış sezonunda ürünlerinde yüksek kalite hizmet verdiğini söylememiz mümkün.

Özellikle davetlerde ve özel gecelerde tercih edeceğiniz Machka ürünleri silüet olarak kusursuz bir uyum sağlamanızı hedeflemekte. Koleksiyonda bulunan detaylandırmaların ince düşünülen lakin giyim stilinizde romantik esintiler bırakacak ayrıntılar olduğu aşikar. İpek bluzlar, krep pantolonlar, kaşmir kazak tasarımları ile davetlerde çok şık bir görünüme sahip olacaksınız.

Yine mevsimsel olarak detaylandırmaya yer veren marka kapsamında kendiliğinden desenli parçaların, midi elbise modellerinin de yer aldığını söyleyebiliriz. Genellikle kış mevsiminin gelmesi ile giyim hususunda yapılan değerlendirmeler hep daha soğuk ve mat görünümlü kombinlere gözler çevrilmektedir. Machka’ nın yeni koleksiyonu bu tutuma aykırı olarak tasarlanmış diyebiliriz. Koleksiyonda yalın görünen paltolar, brode misli trikolar, işleme olarak gold detaylandırmalar ve kristal ışıltıların göz aldığını adeta bizlere ilham olduğunu söylememiz mümkün.

Koleksiyonun bir ruhu yansıttığını belirtecek olursak bunu biraz romantik biraz feminen bir duruşu sergilediği aşikar. Kıyafet kalıplarına gelecek olursak hemen her model kalıbında üzerinize tam oturacak standart ölçülerde tasarlanmıştır.
Renk seçeneği olarak siyah, kırmızı, krem, gold, mavi, nil yeşili gibi birden fazla renk seçene bulunmakta. Tasarımsal olarak markanın koleksiyonunda yer alan ürünlerden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki bizleri adeta zamana yolculuğa davet etmekte. Koleksiyonda yer alan tüm parçalar eskilerden esinlenmiş. Özellikle de ekose seçimlerin bu sezon vazgeçilmez parçalardan bir tanesi olacağını söyleyebiliriz.