Leopar Desenli Kaban Modelleri

eylem

Yazarın şu ana kadar yazılmış 54 makalesi bulunuyor.

Mevzu çekici olmak, dikkat çekmek , bakışları üzerimize çekmek olunca leopar desenin cazibesinden yararlanmadan olmaz elbette. Leopar desenin gösterişine ve cool havasınına kapılmayan bayan yok gibidir. En önemlisi de kış gecelerinde katıldığınız davetlerde abiyelerinizin üzerene giyeceğiniz en önemli alternatif olarak leopar desenli kabanlar yer almaktadır.

İmitasyon kürk olarak  da leopar kabanlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bel hizasında kısa modeller spor ve şık stilinden vazgeçmeyen bayanlar için  birebir. Daha uzun modeller ise biraz daha klasik tarzı yakalamak isteyen bayanlar için daha uygun olmaktadır. Leopar desenli kaban içinde kendinizi hem daha çekici hem de özgüvenli hissetmeniz mümkün. Çünkü çok kötü bir kombin olmadığı sürece bu desen her zaman için sizi seksi göstermeye yetecektir.

Kışın habercisi olan leopar desenli kaban modellerinde geniş yakaların, düz kesimlerin yanı sıra kemerli ya da cepli modellere de rastlamak mümkün. Uzun model giydiğiniz zaman kısa bot ya da stiletto ayakkabı tercih etmenizi öneririz. Daha kısa modellerde ise uzun çizmelere yer verebilirsiniz.

 

YAZARIN SON YAZILARI
Yeni Trend: Mor Ruj - 18 Şubat 2016
Hamilelik Ve Beslenme - 14 Şubat 2016
Balerin Topuz Modelleri - 13 Şubat 2016
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ