Kot pantolon bayanların hayatına girdiğinden bu yana bu konforu keşfettiler ve asla vazgeçemedikleri kıyafetten biri oldu. Dolayısıyla stilistler, 2019 yılında şık şehir kadınlarının, kot pantolon stillerini destekleyecek tarzda yeni tasarımları oluyor. Ancak tasarımcılar geçen yılın kotunu daha alakalı bir şeyle değiştirmenin zamanının geldiğini hatırlatıyor. Peki 2019 yeni sezon bayan kot pantolon modası nasıl merak ediyor musunuz?

Yeni Sezon Kot Pantolon Renkleri 

Bu yıl kot pantolonlar sıra dışı. Sadece sıradan değil artık şık kıyafetler olarak da kullanılacaklar. Özellikle kotun moda tonlarına bakalım. Koy mavi renk her mevsim uygun olduğu gibi çok yönlüdür. Mavi kot pantolon faklı stillerle kolayca uyum sağar. En önemlisi ise görsel olarak daha ince gösterir. Daha fazla tarz ve yenilik istiyorsanız gök mavisi kot pantolon alın.

Çivit renkli kot pantolonlarda bu sezonda oldukça moda olan renklerden biri. Dünya podyumlarında ve modaya uygun butiklerde çivit mavisi tonlarında bayan kot pantolon modellerine çok fazla yer verilmektedir. Siz de u renk bir kot pantolonunuz yoksa aşağıdaki modellere göz atın deriz.

Yeni Sezon Bayan Kot Pantolon Tarzı

Moda trendlerini takip eden tüm bayanlar düşük bel kotun artık yerini yüksek bel kot pantolonlara bıraktığını biliyor. Düşük bel pantolonları şiddetle protesto eden annelerin hayali gerçekleşti. Stilistler artık kot pantolon da yüksek beş pantolonları daha çok öneriyor ve tasarımlarında geniş yer veriyor. Bu bayan kot pantolonlar belinize vurgu yapıyor. Bu modeller herkes için uygundur. Zayıf kızlar içlerinde daha kadınsı görünecek, büyük beden bayanlar daha ince ve daha orantılı olacaktır. 90’lı yıllardan geri dönen bu kotlar farklı tonlarda sunulmaktadır. O halde yeni sezon bayan kot pantolon modasını daha iyi anlamak için görsellerimizi takip ediniz.