Kış artık iyiden kendini hissetirmeye başladı. Daha da soğuk günler kapıda. Soğuk kış günlerinde giyebileceğiniz angora kazak modellerine sizler için yer ayırdık. Her ne kadar akıllarda annelerinizin eskiden giydiği kazaklar olarak kalsa da artık moda sayfalarını sık sık süsler oldu. Kalın kazakları çoğu kadın tercih etmez. Çünkü son derece kalındırlar ve üzerine giyilen kabanlardan dolayı da hareket kabiliyetinizi kısıtlarlar. Böylesi durumlar için angora kazaklar tam bir kurtarıcı oluyor.

Angora kazaklar ince dokusuyla size rahatsızlık vermezken, aynı zamanda  da sizi de çok şık gösterecektir. Her renk seçeneğiyle son derece hoş duran kazakların tek dezavantajı tüy dökmeleri olabilir ama dert etmeyin onun da çözümü son derece basit. Kazağınız yıkadıktan sonra bir poşete koyup bir gece buz dolabında bekletirseniz bu sorundan da kurtulmuş olacaksınız.

Dantellerle de süslenen angora kazak modellerinde bisiklet yaka, degaje yaka, yarasa kollu modellere rastlamak mümkün. Özellikle mürdüm bebek mavisi, beyaz gibi renklerde sizi kış aylarında son derece sıcak gösterecektir.