İmajıyla tüm kadınların gözdesi olan ve örnek alınan Kate Middleton giyim kuşam konusunda oldukça idol birisi diyebiliriz. Yapmış olduğu kombinler ile çıtaları arşa çıkaran Kattle Middleton oldukça şık ve zarif birisidir. Yapmış olduğu kombinler ile gerek omuz detaylarındaki dantel ve benzeri ayrıntılar gerekse aynı tonda yapmış olduğu aksesuar kombinleri ile Kattle kendine özgü bir stili bulunmakta.

Özellikle o toplanan saçları için çok zarif bir görünüm olduğunu söyleyebiliriz.

Genellikle kombinlerinde krem, fil dişi, beyaz ve buna yakın renk tonlamaları kullanmaktadır. Hemen hemen her kombinlediği kıyafeti kendine yakıştırdığını da söyleyebiliriz. Biliyorsunuz ki Kate bir kraliyet gelini. Düğünü sonrası kutlamada giymiş olduğu elbise ile asil bir görünümü olan Kate’ nin beyaz elbisesi göz dolduran türde idi. Beyaz elbise, beyaz kabarık ceket kombini ve gri kemer oldukça şık.

Yine farklı bir seçim olan siyah dantelli elbisesi de geçtiğimiz günlerde çok konuşulan kombinlerinden idi. Yaz kış modasında kombinlemiş olduğu o tarz şapkalar da yine Kate’ ye en çok yakışan modellerden olmakta. Küçük davetlerde kombinlemiş olduğu tarz elbiseler de yine kendi stilini ortaya koyduğu kombinlerden. Kabul edelim ki Kate nerede ne giyeceğini çok iyi biliyor. Her zaman zarif, sade ve şık.

Kate Middleton hamilelik döneminde de normalde olduğu gibi oldukça özverili bir giyim kuşam yapısına sahipti. Hem hamilelik hem de lohusa döneminde bile tarzından ödün vermedi.

Yapmış olduğu saç ve makyaj tasarımlarında da yine revaçta. Kate seçmiş olduğu saç ve makyajda sürekli olarak doğallıktan yana tercihler yapmakta. Fiziki olarak da düşesin oldukça formda biri olduğunu söylememiz mümkün. Hem günlük yaşamında hem de özel günlerinde düşes son derece şık bir giyim stiline sahip. Sizler de Kate Middleton gibi bir giyim stiline sahip olmak istiyor iseniz seçtiğiniz parçalarda kombinlerin fazlalık gibi durmaması adına doğru seçimler yapmalısınız.

Hem klasik hem de hareketli seçimler ile bütünleştirilmiş bir kombin stili olduğunu söyleyebiliriz.