Zühre giyim tarz olarak kendi giyim stilini benimseyenlere özgü kıyafetler sunmakta. Kış ayında yapılan kombinlere şıklık katacak tasarımların marka kapsamında olduğunu söyleyebiliriz. Marka kapsamında kullanıcılara sunulan triko elbiseler bu yıla damgasını vurmakta diyebiliriz. Hem mevsime uygun olup hem de görünüm olarak şık bir mevsim geçireceğinizi bilmenizi isteriz. Dolabımızın özellikle de kış mevsiminde olmazsa olmazıdır triko parçalar. Yapacağınız kombinler ile giyim tarzınızda fark yaratabilirsiniz. Giyim stili olarak ele aldığımızda tek parça kıyafetlerin her zaman kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Kombin olarak tek seferde tercih edeceğiniz bir çizme ve aksesuar ile kombininize şıklık katabilirsiniz.

Zühre triko elbise modellerinde balıkçı yaka elbiseler en çok tercih edilen modellerdendir. Triko elbise seçiminde dikkat etmeniz gereken durum vücut tipinize uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir. Vücut tipiniz kum saati ise her model yakışır diyebiliriz. Lakin siz yine de kesim olarak çok dar bir model tercih etmemenizi öneririz. Çünkü triko modeller diğer kumaş tipine göre vücuda tam oturacağından bu durum sizi bir tık rahatsız edebilir. Elma tipi vücuda sahipseniz sizler Zühre markasının salaş modellerini tercih etmenizi öneririz. Bu tip elbisenizi de kısa kolyeler veya şık bir şal ile kombinleyebilirsiniz.

Armut tipi vücut yapısına sahip biri iseniz o zaman yine salaş bir model seçebilirsiniz. Bu tip vücut yapısına sahip kişiler triko elbise seçimi konusunda biraz sorun yaşayabilir. Ama yine de triko elbise kombini yapmak isterseniz rahat kesim bir seçim yapmanızı öneririz. Zühre markası kapsamında tasarlanan elbiseler hem spor hem klasik formlu olmaktadır. Renk seçeneği olarak da markaya özgü canlı ve naturel renkler içeren modellerin kategoride yer aldığını söyleyebiliriz. Fiyatlandırma olarak da markanın standart bir fiyatlandırmada ürünlerini satışa sunduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olarak 300 tl ile 500 tl arasında bir fiyatlandırmada elbiseler satışa sunulmakta.