Tesettür giyim alanında hizmet vermekte olan markalardan bir tanesi de Tekbir markası olmakta. Giyim stili olarak modern bir stili benimseyen marka hem muhafazakar hem de muhafazakar giyimi benimseyen bayanlar için ideal ürünler sunmakta. Marka kapsamında bulunan elbiseler, trençkotlar, feraceler, takımlar, kabanlar, eşofmanlar ve benzeri içerikteki kıyafetler çeşitlilik olarak oldukça fazla.

Marka kapsamında hırka kazak modellerine göz attığımızda kullanıcının talebine göre ince ve kalın farklı kumaş türlerinde tasarımlar bulunmakta. Modeller arasında renkli tasarımlar olduğu gibi sade tek renkli hırka ve kazak modellerinin olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle şık davetler için tercih edebileceğiniz şıkır şıkır hırka modelleri de marka kapsamında yer almakta. Kullanım olarak fermuarlı mı düğmeli mi yoksa önü açık tasarımlı hırkalar mı tercih edeceğinizi seçerek dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Tekbir Yeni Sezon Kıyafetleri

Tekbir pardesü ve feracelere göz attığımızda da şık modellerin sezona damga vurduğunu söylememiz mümkün. Pardesü modellerinde gerek işlemeler gerekse ekstra yapılan aksesuar tamamlamakta. Modellerin şık seçimlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Yine hırka modellerinde de olduğu gibi pardesü kap modellerinde de fermuarlı, düğmeli, kemerli modellerin marka kapsamında satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. İster kumaş yapısı olarak kalın isterseniz de yağmurluk tarzı kap pardesü modelleri tercih edebilirsiniz.

Daha genç daha heyecanlı sloganıyla markanın satışa sunmuş olduğu spor takımlar da yine şık seçimlerden oluşmakta. Triko ve kumaş ikili takımlardan oluşan modeller sizlere spor şıklık sağlayacaktır. Üstelik tek renkli değil bu modellerde bulunan renk geçişleri nude renk tonlarının ortaya çıkmasını ve bir uyumluluk içerisindeki şıklığı yansıtmakta. Takımlardaki renk geçişleri ve uyumluluğun yanı sıra ekstra katılan ayrıntılar göz doldurmaktadır. Fiyatlandırma olarak uygun fiyatlı takımların marka kapsamında satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. 180 tl’ den başlayan fiyatlandırma 500 tl’ ye kadar değişik fiyatlandırmada takımlar bulunmaktadır. Yine fiyatlandırma olduğu gibi kalite olarak normal düzeyde tasarımlar olduğu gibi daha kaliteli takımlarda bulunmakta.