Kış yaklaşırken herkesin aklında yeni bir kaban modeli vardır. Bayanların severekt akip ettiği Kayra da yeni sezon kış koleksiyonu ile yine bayanların seveceği modeller sunuyor. Yeni sezonda yine kendi çizgisini bozmadan devam eden Kayra kış koleksiyonu için hem yaş hem de tarz olarak geniş kitlelere hitap ediyor. Bu nedenle bu kışı hem sıcak hem de şık geçirmenin yolu markanın koleksiyonlarından geçecek gibi görünüyor. Hazırlanan koleksiyonlar sadece kışlık ürünler olarak değil aynı zamanda tesettür giyimde ihtiyaç duyulan her alanda farklı modeller sunduğu için de seviliyor. Ancak kış aylarının gözdesi olan mont ve kabanlar için Kayra gibi tesettürdeki lider isimler elbette ön sırada yer alıyor.

Kışlık kaban her zaman alınan ya da her sezon değiştirmeniz gerekmeyen bir üründür. Bu nedenle ürün seçerken elbette daha uzun süre kullanabileceğiniz bir model seçmenizde yarar var. Bu anlamda yeni sezona kışın ana renkleri olan koyu tonlarla başlayan Kayra kış koleksiyonu içinde yeşil, kahve, siyah ve lacivert renkleri hakim. Kaşe kabanların ağırlıklı olarak kullanıldığı kaban modelleri hem şık hem de zarif bir çizgi izliyor. Bu anlamda kullanılan kesimlerde hem sizi daha zayıf göstereceği hem de her durumda giyebileceğiniz modellere yer verebiliyorsunuz.

Kaban modellerinde yer verilen diz boyu ve tam boy modeller oldukça kullanışlı olacaktır. Normal günlük hayatınızda kullandığınız kot pantolonlar, gündelik kıyafetler hatta eşofmanlarla bile bu kaban modellerini kullanabilirsiniz. Eğer tam boy modelleri seviyorsanız Kayra kış koleksiyonunda yer alan boydan kabanları kullanabilirsiniz. Renkleri oldukça kullanışlı ve kış için son derece uygun olan markanın modelleri hem spor hem de klasik tarz için uygun olan tasarımlar sunuyor. Bu sayede hangi moda göre isterseniz uydurabileceğiniz bir ana parçanız olacaktır.

Kayra kış koleksiyonu içinde yer alan modellerde geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da deri parçalara yer veriliyor. Kışın en sevilen ve kışa çok yakışan bir aksesuar olarak deri detaylı modeller oldukça şık tasarımlar sunuyor. Bu kışı şık geçirmenin yolu olan Kayra koleksiyonu sadece tesettürlü bayanlar için değil her zevkteki bayan için ideal, ekonomik ve kullanışlı modeller sunuyor. Hazırlanan tasarımlarda yer alan geniş beden kalıpları ise elbette büyük beden kullanıcıları için en güzel koleksiyonu olması anlamına geliyor. Basit ve pratik kombinler yaparak ya da kıyafetler için çok fazla uğraşmadan elde edebileceğiniz şık tasarımlar sayesinde her ana hazır olacaksınız.