Yeni sezon renkleri yaz kış her mevsimde cıvıl cıvıl renk tonlarını bir arada barındırmakta. Markalar arasında yer alan Twist de bu kategoride oldukça renki tasarımlarıyla yeni koleksiyonunu moda dünyasına sunmakta. Sokak modasında oluşan renklendirmeyi ele alacak olduğumuzda mevsime uygun yeni sezon renkleri sizleri sıcak iklimlere götürürken aynı zamanda da floral kuşatmaya almaktadır.

Yeni sezon ürünleri ile Twist hem özgür ruhu yansıtırken hem de aynı zamanda bohem tarz stili tasarımları ile romantik bir görünüm sağlamakta. Şehrin cooluğunu bu tasarımlar ile açığa çıkarmakta olduğunu koleksiyonun söyleyebiliriz.

Parlak stil dediğimiz neonların havada uçuştuğu bir sezon bizleri beklemekte. Twist koleksiyonunda bulunan parçalar göz alıcı olmakla birlikte her renk ve desen bize çarpıcı aynı zamanda da birbirinden farklı motifler sunmakta.

Sezonda ön plana çıkan neon yeşili ceket modelleri, parlak taş detaylar, antrasit ve siyah işbirliğiyle grafiti etkisini siluetlere yer almakta. Desenler arasında yer alan leopar desen elbise modelleri, çizgi detaylarla ön plana çıkarak spor-şık kavramını yeniden gündeme getirmekte. Aynı zamanda file üstüne kombinlenen çiçek baskılı bomber ceket ise bu kombinin yıldız parçası olarak stilini kanıtlamaktadır. Alışılmışın dışında, farklı formlu bluz ve gömlekler, “Stripe” yazılı çizgili pantolon ile atletik olduğu kadar sokak ruhunu içerisinde barındırmaktadır.

Tasarımlar asi olduğu kadar da iddalı seçeneklerdendir. Renk seçenekleri arasında bulunan tarçın karması denimler, batik desenler, safari havası yaratırken aynı zamanda doğal sık kullanılan kırmızı, beyaz ve siyah renk tonları da yine en çok tercih edilen renk seçenekleri arasında yer almaktadır.

Flower power desenleri ile etek ve elbise modelleri özgünlük seviyesini aşmakla birlikte safari havasını ileri seviyeye de taşımaktadır. Midi boy küçük küçük çiçek desenli elbiseler de yine bu sezon Twist de görebileceğimiz elbise seçimlerindendir. Yine gelecek sezonun renk ve desenini yansıtan figürler de tropikal tarzlı tasarımların açığa çıkmasına sebep olmaktadır. Papağan figürleri, meyve figürleri ve beraberindeki bir çok canlı modeller olmakta. bunlar genellikle tshirt ve benzeri parçalarda kullanılmaktadır.