Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanlar için hem rahat hem kullanışlı hem de uygun bir kıyafet seçmek oldukça zordur. Son dönemde sıkça tercih edilen tunikler tesettürlü bayanların istediği şıklığı ve rahatlığı birlikte sunuyor. İstediğiniz şekilde kombinleyip kullanabileceğiniz tunikler ile dilerseniz spor bir rahatlık yaşayabilir dilerseniz zarif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ünlü tesettür modacılarının tasarımı olan tunikleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

Özel davetler de çok rahatlıkla kullanabileceğiniz Seda Tiryaki tasarımlı Beliz Tunik, doğru pantolon ve ayakkabı seçimi ile göz kamaştıran bir şıklık elde etmenize yardımcı olmaktadır. Kullanılan şifon kumaşın yanı sıra dikimi ile de hem günlük yaşamda hem iş yaşamın da hem de davetler de çok rahat kullanılabilir bir forma sahip olan bu tunik her yaşta bayan tarafından tercih edilebilir. Tesettürlü bayanların giyim tarzına göre farklı biçimler de tasarımlanan tunikler diz altında olabileceği gibi diz üstünde de olabilmektedir. Spor giyinmeyi sevenler için üretilen Zernişan marka Buz mavi tunik kullanışlı olması ile de dikkat çekiyor. Hem spor hem de klasik bir görüntü kazanılmasını sağlayacak kesimlere sahip olan Mevra etiketli Cotton tunik ise tesettürlü bayanlar tarafından günlük yaşamda kullanım amacıyla tercih edilmelidir.

Yazlık tunik deyince ilk akla gelen tunik çeşidi olan uzun şifon gömlekler son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Bu modellerden biri olan Som Fashion markalı Sena Tunikler, farklı aksesuarlarla kullanılabileceği gibi yalın haliyle de benzersiz şıklık imkânı sağlamaktadır. Özellikle genç yaştaki kişiler tarafından tercih edilen bu form da tasarlanmış tunikler başlı başına şıklığı simgeler haldedir.

 

Farklı kesim ve formlarda tasarlanan tunikler tesettürlü bayanlara her yer de rahatlık sunmaktadır. Diz üstü  tunik giyinmek isteyen bayanlar için mükemmel bir seçenek olabilecek Seda Tiryaki imzalı Gold payetli tunik, sahip olduğu önü kısa arkası uzun formu ve payetleri ile davetler de göz kamaştırıcı bir şıklık sunmaktadır. Özel tasarımların kaliteli kumaşlarla birleştiği her yaştan bayanın tercih edebileceği tunikleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Yapacağınız doğru kombin ile gittiğiniz yer de tüm dikkatleri bu tunikler ile üzeriniz de toplayabilirsiniz. Şıklık, rahatlık ve zarafetin yanı sıra sportif bir görüntüye sahip olmak da bu tunikler ile oldukça mümkün gözüküyor.