Sonbahar kış sezonunun sonbahar kısmını atlatıp kışı karşıladığımız şu günlerde sizlere bengisu tesettür giyimin sonbahar kış trendlerini tanıtmaya çalışacağız. muhafazar kesim başta olmak üzere bir çok hanımın kullandığı tuniklerinden başlayalım önce.

Bu sezon daha çok fermuarlı tunikler üzerine çalışan tasarımcının hakim yaka model tuniklerini de bulabilmek mümkün. taytlarla ya da kumaş pantolonlarla kombin edebildiğiiz bu şık tunikleri bengisu tesettür giyim firmasının vitrininde görmemiz mümkün.

Tasarladığı kıyafetlerle adeta sizlere bir görsel şölen sunan tasarımcı, tuniklerin yanı sıra sade,zarif, şık feraceleriyle de mutlak bir beğeniyi hakediyor. muhafazar kesimin tercihlerinin başında gelen feraceler vücut hatlarını tamamen kapatan uzun tunikler olarak da nitelendirilebilinir. gayet sade olmasından dolayı tercih edilen feraceleri yaka ya da kol detayıyla şıklandırıp beğeninize sunmuştur.

Bu sezonda vitrinine triko uzun yelekleri de ekleyen tesettür giyim firmamız, kullandığı renklerde de gayet seçici davranmıştır. yoğun bir renk cümbüşünden ziyade sade ve fakat şık kumaşları tercih eden firmamız