Tesettür giyimin en genç ve yaratıcı tasarımcılarından bir tanesi olan GamzePolat, bu sezonda da tasarladığı şık tesettür abiye modelleriyle adından fazlasıyla söz ettiriyor. 2000li yılların başlarından itibaren giyim sektörüne adım atan ve alanının en başarılı ismi olarak sizler için vitrininde çok şık kıyafetler tasarlamaya devam ediyor.

Bu günkü yazımızda sizlere Gamze Polat abiye modellerini elimizden geldiğince tanıtmaya çalışacağız. Birçok ürün seçeneğimiz var fakat biz sizin için en gözde ve en çok satan ancak birkaç tane modelini belirleyebildik. Şimdi hep birlikte bu birbirinden şık ve güzel tasarımlara göz atalım.

Düğün,  dernek,  mezuniyet,  kına ve bunun gibi bir çok özel davetinizde Gamze Polat imzalı abiyelerle göz doldurmanız mümkündür. Birbirinden şık ve farklı tasarımların yer aldığı abiye kreasyonlarına kırmızının kiremit tonuyla başlayabiliriz. Üstü dore (gold) renk saten ve desenli kumaştan hakim yaka olarak tasarlanan abiye modelinin etek kısmı mevlana eteği diye tabir ettiğimiz kesimle birleştirilmiştir. Tek parçadan oluşan bu şık tasarımı etek renginde bir eşarpla bütünleyip kına gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Haki yeşili tafta kumaştan tasarlanmış Gamze Polat abiye modeli ise, yine tek parçadan oluşup bisiklet yaka başlayıp, üst kısmı tafta üzerine serpiştirilmiş dantellerden devam edip geniş kesim etekle son bulmuştur. Bu tasarımı pırıltılı eşarplarla tamamlayabileceğiniz gibi tek renk saten eşarpla ve aynı renkte bir çantayla kombin edebilirsiniz. Tafta kumaşın rafa kaldırıldığı bir dönemde dantelle bütünleştirip bu şık tasarımı ortaya çıkaran Gamze Polat bu modeliyle tafta kumaşı tekrar hayatımıza çok başarılı bir şekilde entegre etmiştir.

Bu sezonun belki de en iddialı modeli olan mint yeşili eteği gold renginde bir bustiyerle birleştiren sultan tasarımı abiye modelidir. Arkası hafif uzun önü kısa desenli bustiyeri geniş kesim etekle buluşturup belden kullandığı ince ve şık kemeriyle siz hanımları davetin en zarif hanımı yapmayı hedeflemiştir. Yine mint yeşili rengindeki eşarbına yandan takılan, üst kısmında kullanılan kumaştan oluşan detay bu abiye modeline harika bir hava katmıştır. Yine bu eşsiz tasarımı dore renginde bir çanta ve stilettoyla kombin edebilirsiniz. Bu abiye modelinden yana tercih yaparsanız eminiz ki bütün gözler sizde toplanacaktır.

Geçtiğimiz sezonda yoğun olarak karşımıza çıkan  balık abiye modellerinin bu sezonda da  modasının geçmemiş olduğunu görüyoruz. İki parça şekilde tasarlanmış damla haki yeşili balık abiye modeli iki parçadan oluşup kıyafetin üst kısmı damla damla kesilip dikilmiştir. Belden oturtulup aşağıya doğru hafif geniş bırakılmış üst kısmını haki yeşili balık etekle bütünleyip bu şık abiyeyi beğeninize sunmuştur. Haki yeşilinde bir eşarp ve yoğun göz makyajıyla bütünlediğiniz bu abiye modelinde bütün dikkatleri üzerinize rahatlıkla çekebilirsiniz.

Tesettür abiye giyimin usta tasarımcılarından olan Gamze Polat genç yeteneğini sizlerin gözleri  önüne sererken sizin memnuniyetinizi ön planda tutarak tasarımlar yapmaktadır. Tasarımlarındaki hayal gücü, kullandığı kumaşın kalitesi, sizlerin gösterdiği yoğun ilgi ve memnuniyetinizin sonucudur. Özel gün ve gecelerinizin vazgeçilmez tasarımcısı olmak adına çıktıkları bu yolda Gamze Polat abiyeyi  tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. O başarısından,  siz şıklığınızdan vazgeçmediğiniz sürece daha çok uzun bir süre birlikte olacaksınız demektir.