İlk olarak Samsun ilçesinde satışlarına başlayan Tozlu Giyim, internet alışveriş sitesi çok kısa bir süre içinde üç milyon kadar müşteriye ulaşmıştır. Kadın giyim parçalarının bulunduğu bu site tüm kullanıcıları tarafın oldukça güzel yorumlar almaya devam ediyor. Eskiden hepimizin bildiği gibi bayanlar kıyafet seçimini yaparken şimdi ise internet üzerinden beğendikleri parçaları satın almakta. Bayanların gönül rahatlığı ile kullandıkları alışveriş sitelerinin başın da gelen Tozlu Giyim her sezon farklı ve her tarza hitap eden tasarımları ile bayanların karşısına çıkmaktadır. Bu sezonun trendlerinin bolca kullanıldığı kombinler bayanlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Durum böyle olunca bayanların beğenisine sunulan kıyafetler ya da farklı ya da aksesuarlar çok kısa süre için de tükenmektedir. Üstelik her bütçeye uygun parçaların bulunduğu Tozlu Giyim sadece kıyafet üzerine değil bayanların kullandığı her türlü aksesuar, çanta, ayakkabı ya da kıyafetler değişik ve farklı tasarımları ile öne çıkıyor. Tozlu Giyim abiye modelleri her tarza ve her bütçeye hitap ediyor. Çeşit çeşit modelleri ve farklı renkleri ile açık ya da kapalı her bayanın beğenip giyebileceği parçalar bulunmakta. Bundan dolayı ve güvenirliği ile bayanlar arasında birinci sırada yer alıyor.

Tozlu Giyim Abiye Modelleri

Kalite deyince bayanların ilk aklına gelen Tozlu Giyim çeşit çeşit abiye modelleri ile bayanların beğenisini topluyor. Bu sezonun trendlerinin bolca bulunduğu tasarımlar her özel günde rahatlıkla giyilebileceği ve her bayanın rahatlıkla tercih edebileceği modeller kapış kapış gidiyor. Tozlu giyim abiye modellerinden detaylı bahsetmek gerekirse danteller ile süslenen ve tasarımların tamamlandığı modellerin yanı sıra kemerli takımlar, boncuk işlemeli kısımlar bu sezonun trendleri arasındayken bu abiye modellerinde de bolca kullanılmış. Farklı detayları dikkat çeken bu abiyeler kuyruk detayları ile çok farklı tasarımlar oluşturulmuş. Moda severler için harika bir alışveriş sitesi olan Tozlu Giyim tüm abiye modellerini ince detayları ve dikkat çekici noktaları ile bayanların şıklığı zahmetsiz bir şekilde ulaşmasını hedefliyor.

Bu sezonun en şık tozlu giyim abiye modelleri

Sıkı moda takipçilerinin de bildiği üzere bu sezon farklı tasarımlı parçalar dikkat çekmekte. Bu tasarımların her biri farklı tarzları yansıtmaktadır. Bayanların beğenisine sunulan her parça öz alıcı detayları ile öne çıkıyor. Bu parçalardan biri olan Tozlu giyim abiye modelleriabiye modelleri özel günler için tartışmasız en önemli kıyafetlerden biridir. Hal böyle olunca abiye modelleri üzerine birçok tasarım oluşturulmuştur. Fakat çoğu yer klasik tarzdaki abiye modellerini daha çok öne çıkarmakta Tozlu Giyim hariç. Bu marka her bayanın rahatlıkla istediği, kendi tarzını yansıtabileceği parçalar ile bayanların karşısına çıkıyor. Bu sezon trendler arasında bulunan dantel işlemeli abiyeler bu tasarımlar arasında bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve bu yıl trendler arasında olan abiye modeli kollarında ve yaka kısmın dantel işlemeli ve uzun kuyruklu abiye modelleridir. Genellikle bayanlar bu modeli tercih etmek de haksızda sayılmaz doğrusu. Çünkü bu tarz da tasarlanan parçalar insanı hem zarif hem de göz alıcı göstermektedir.

Tozlu giyim trend renklerin kullanıldığı abiye modelleri

Önceki sezonlara baktığımız da koyu tonların ağırlıklı olduğu tasarımlar bu sezon yerini açık tonlara ve sıcak renklere bırakmıştır. Tabi ki her sezon olduğu gibi birçok siyah rengin de parçalar tasarlansa da daha çok açık tonlardaki tasarımlar göze çarpmaktadır. Bu sezonun trend renklerinin bolca kullanıldığı abiye modelleri çeşit çeşit tasarımları ile göz doldurmakta. Daha çok bebe mavisi, bordo, hardal, pudra pembesi gibi renklerin bolca kullanıldığı abiye modellerin de beğendiğiniz herhangi bir parçanın bu sezonun trend renklerinden rahatça bulunabilirsiniz. Durum böyle olunca Tozlu Giyim markası hem çeşitliliği hem de güvenirliği ile bayanların en çok güvendiği markalar arasında yerini alıyor. Burada istediğiniz her renk de ve tarz da abiye elbiseler rahatlıkla bulabilirsiniz.