Merhaba hanımlar… Bu yazı dizimizde sizlere sonbahar kış sezonunun tasarımları olan pantolonları tanıtmaya çalışacağız. Hemen hemen bütün mevsimlerde hiç tereddütsüz kullandığımız pantolonlarımızı bu sonbahar kış sezonunda almadan önce yazımıza göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Yeni sezon pantolon modellerinde bu sene bol paça pantolonlar vitrinleri süslemektedir. Ayak bileği boyunda ya da topukta biten boylarıyla zarafetinizi yansıtacak modellerde her renkten ürün grubuyla karşılaşmanız mümkündür. Bu sezonda alışılmış renklerin dışına çıkan tasarımcılar mint yeşili,  mercan,  hardal rengi gibi uç renkleri de beğeninize sunmuşlardır.

Her dolapta mutlaka varlığı olan pantolon modellerini her bedene uygun bulabilmek söz konusudur. Rahatına düşkün hanımlarımız likralı ve lastikli ürünleri tercih ederken,  daha klasik bir görünüm sergilemeyi seven hanımlarımızın  tercihi de klasik,  esnemeyen kumaştan biçilip dikilmiş pantolonlar olmaktadır. Genel itibariyle her türlü üst grupla çok rahat bir biçimde kombin edebileceğiniz pantolonları normal kemerli ve lastikli kemerli olarak da bulabilirsiniz. Böylelikle karın ve göbek bölgesinde rahatsızlığı olan bayanlarımızın yanı sıra bebek bekleyen annelerimizin de rahatça kullanması amaçlanmıştır.

Seda Tiryaki Pantolon Modelleri

Seda Tiryaki imzalı tasarımlara şöyle bir göz atmamız gerekirse şayet klasik kesimden yola çıkılmış ve bol paça spor kesim modelleri göze çarpmaktadır. Seda Tiryaki bu sezonda fuşya renk pantolon tasarımını en gözde modeli olarak vitrininde ön plana çıkarmaktadır. Klasik pantolon modellerinde en uygun fiyat ve en şık tasarımlar için mutlaka bu tasarımcımızın ürünlerine bakmanızda yarar var.

Veteks Line Pantolon Modelleri

Sonbahar kış sezonunun belki de en canlı vitrinine sahip olan Veteks Line; bu sezon pantolon tasarımlarına fazlasıyla ağırlık vermiş durumdadır.Bol paça,  klasik kesim,  geniş paça ve etek pantolon modellerinde birbirinden şık ürünleri siz müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Zengin çeşit ve uygun fiyatta kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız şayet Veteks Line ürünlerinden denemenizi tavsiye ederiz.

Rabia Şamlı Pantolon Modelleri

Tesettür giyimin önde gelen firmalarından olan Rabia Şamlı Moda Evi de sonbahar kış sezonunu bol paça pantolonlarla açmış durumda. Tunikleriniz ve bluzlerinizle birbirinden şık kombinler yapabileceğiniz ürünleri bu yetenekli tasarımcıda bulabilirsiniz.

Günümüzde bayanlar şıklık yarışında birbirleriyle kıyasıya bir yarış içindedirler. Bir çok tesettür giyim firması bu bağlamda birbirinden şık ve zarif pantolon modellerine imza atarken siz de bunlardan herhangi birini değerlendirebilir şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.  Bu tasarımcıların yanı sıra kendi yarattığınız kombinlerle kendi tarzınızı ortaya çıkarıp  dikkatleri üzerinizde başarılı bir şekilde toplayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey,  yazımızı okuduktan sonra aşağıda sizin için hazırladığımız birbirinden farklı modellere göz gezdirmeniz  olacaktır.

En kaliteli, en uygun ve birbirinden farklı zarif ve şık tesettür giyim önerileri için sitemizden ayrılmayın. Şıklığınızın daim olduğu nice mutlu,  sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.