Yaz sezonu yaklaşırken, gelin adayları hazırlıklarına başladı bile. Sizler için en güzel ve en nadide parçalar arasından seçilen, A kesim gelinlik modelleri moda tasarımcılarının modern dokunuşları ile buluştu. Bayanlar bu konuda oldukça seçici olurken, prensesler gibi boy gösterebilmek için, seçimlerinizi A kesim gelinlik modellerinden yana yapabilirsiniz. Aysira, Olegcassini, AS Brides, Dreamon markalarından beğendiğiniz stile uygun modelde gelinlik bulabilirsiniz.

Etekleri tül detaylı

Tül ve dantel detaylar kadınların bir hayli ilgi gösterdikleri modeller arasındadır. Yine Üst kısmı dar kesim olarak sizlere eşlik eden A kesim gelinlikler, bu yılda en güzel detayları ile karşınızda. Etek detaylarında tül kumaşlar kullanılan modeller de, taş süslemeler ya da inci detaylar da kendini gösterebilmektedir. Eğer ki seçimleriniz biraz daha abartılı ve ihtişamlı olacak ise, taş süslemelere ağırlık verilmiş olarak dizayn edilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Straplez yaka gelinlikler

A kesim gelinlik modelleri çok çeşitli modellere ev sahipliği yapmaktadır. Eğer ki biraz dekoltenize önem veren bir tarza sahipseniz, A kesim gelinlik tasarımları arasında straplez yaka seçeneklerine göz atabilirsiniz. Straplez yaka gelinlik modelleri göğüs kısım detayların, dantel işlemeleri ile şıklık kazanıyor. Yine dantellerin çizgi uçlarında taş süslemeler de bir hayli beğenilirken, sizlere yardımcı olabilmektedir.

Tesettür gelinlikler

Muhafazakar giyimi benimseyen bayanlarımız ise, uzun kollu ve kapalı yaka a kesim gelinlik olarak tercihler yapabilir. Moda tasarımcılarının en yeni kreasyonlarına göz atabilirler. Yine bu modellerde de sade ve desenli olarak pek çok model bulunmakta diyebiliriz.