Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan bayan kışlık mont modelleri pek çok farklı seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Renk ve model olarak çok fazla seçenek karşımıza çıkmakta olup, hem spor hem de klasik modeller bulunmaktadır.

Yeni Sezon Bayan Kışlık Mont Modelleri

Yeni sezon ürünlere baktığımız zaman ekstra detaylar ile süslenmiş olan modeller karşımıza çıkmaktadır. Kemerli şişme mont modelleri son zamanların en çok tercih edilen tasarımları arasında yer almaktadır. Pek çok farklı markanın farklı modellerinde kemer detayına denk gelebilirsiniz.

Vitrinlerde karşımıza tek renk olan ürünler daha fazla çıksa bile değişik desenlere sahip olan seçenekleri de görebiliriz. Desenli bayan şişme mont modelleri bu sezon pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasında gelmektedir.

Sıradan bir tarz yerine daha farklı bir tarza sahip olmak isteyen kişiler için de kamuflaj bayan şişme mont modelleri bulunuyor. Bu modeller de daha salaş bir tarzı olan veya spor tarza sahip olan kişilerin tercih ettikleri ürünler arasında geliyorlar.

Kış aylarında en çok dikkat edilmesi gereken nokta su geçirmez bayan şişme mont modelleri arasından bir tercih yapmak, olmalıdır. Çünkü yağmur ve kar yağması gibi durumlarda korunmak için bu tarz bir tercih doğru olacaktır.

Kürk detayı da pek çok farklı kıyafette olduğu gibi montlarda da karşımıza çıkmaktadır. Suni kürklü bayan mont modelleri oldukça şık görünümleri ile pek çok kişinin ilgisini çekmektedirler.

Bayan Kışlık Montlarda Renk Seçenekleri

Koyu olan kış renklerini montlarda sürekli gördüğümüz bir sezon olmasının yanı sıra farklı renklere de denk gelebiliyoruz. Siyah bayan kışlık şişme mont modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Her zaman gösterişli olan bayanların tercihi kırmızı bayan şişme mont modelleri arasından oluyor. Kırmızının her tonuna denk gelmemiz mümkün duruyor.

Aynı zamanda kış gelince açık renklerden vazgeçmeyi düşünmeyenler için krem bayan şişme mont modelleri tercihler arasında yer alıyor.

Montlarda Marka Tercihi

Sezonun en çok tercih edilen markaları arasında Mudo bayan şişme mont modelleri gelmektedir. Farklı renkleri ve detayları ile bayanların ilgisini çekmektedir.

Klasik tarza yakın olan modelleri ile Koton bayan şişme mont çeşitleri de her yaştan bayanın ilgisini çeken tasarımlar arasında yer almaktadır.

Gösterişli ve zarif duran modelleri seven bayanlar için Zara bayan şişme mont modelleri son derece ilgi çekici olan tasarımlar arasında gelmektedir.

Spor tarza sahip olan bayanların en çok tercih ettiği modeller daha rahat ve spor tarza uygun olan modeller olmaktadır. U.S Polo bayan şişme mont modelleri bu noktada en çok tercih edilen modeller arasında gelmektedir.

Montlarda hem kısa kesim olan modeller hem de uzun kesim olan modeller yeni sezonda tercih edilen tasarımlar arasında gelmektedir.