Yeni sezona göz attığımızda tesettür giyim alanında öne çıkan bir trend de deri kıyafetler olmakta. Stil olarak farklı ve iddialı bir seçenek olan deri kombinler şık bir detay oluşturuyor. Sonbahar- kış sezonunun da başlaması ile bu alanda vitrinlerde görmeye alışık olduğumuz parçalardan bir kaçı da deri elbiseler, deri etekler ve deri ceketler olmuş durumda.

Muhafazakar giyim konusunda ne kadar uygun bir seçim olduğu sizin giyim tarzınıza bağlı olarak değişebilir. Lakin dikkatli seçimler yaptığınıza hem şık hem de tesettür giyime özgü kombinler yapabileceğinize emin olabilirsiniz. Trend alarmında yer alan deri kıyafetler bizlere bu sezon daha baskın ve maskulen bir tarzın açığa çıkacağının sinyallerini vermekte. Bu alanda yapacağınız doğru parça seçimi ile tesettür giyim alanında son derece şık kombinler yapabileceğinize emin olabilirsiniz.

Yeni sezonda bizleri neler bekliyor derseniz markalar kapsamında sizleri bekleyen kapalı deri jileler, deri montlar ve ceketler sizlere şık seçenekler sunmakta diyebiliriz. Yine deri eteklerde yeni sezonda sizlere olanak sağlayan diğer kombin örneklerinden. Kış sezonunu şık geçirmenizi sağlayacak kombinlere deri detaylı kıyafetler ile hazırlık yapabilirsiniz. Maksi, midi boy tasarımlar ile kombinlediğiniz kalın çoraplar özellikle de bu kombinleri çizmeler ile yaptığınızda çok şık görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Yeni sezonda renk seçenekleri olarak da hoş renkler bulunmakta. Siyah, ekru, vizon, deri ve krem renk tonları ile farklı renk seçenekleri üzerinden kombin yaparak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Deri giysi kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı seçeceğiniz aksesuarlarda abartıya kaçmamak. Deri giysi kendi başına birer öne çıkan detaya sahip olduğundan ekstra ekleyeceğiniz aksesuar abartılı görünüm sağlayabileceği gibi aynı zamanda kombininizde sönük de kalabilir. Tasarımsal olarak da kesimlerin farklı olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki dar kesimden asimetrik kesime, uzundan salaş kesime her seçenekte giysi tasarımı bulabilmeniz yeni sezonda mümkün. Tesettür Giyimde Yeni Trend Deri Kombinleri…