Yeni sezonda bizleri hem ruhumuzu hem de bedenimizi saracak kombinler beklemekte. Havaların soğuması ile dolabımızdaki kap modelleri yerini askılıkta aldı. Vitrinlerde de görmeye başladığımız yeni sezon kap modellerinden yola çıkacak olursak bu sezon şık geçeceğe benziyor. Kombinlerinizi doğru şekilde yaptığınızda kısa sürede dışarı çıkmaya hazırsınız diyebiliriz. Bu sezon kap tasarımlarında kesimlerden detaylandırmalara her yaş grubuna göre hitap edilen şıklıkta kap modelleri mevcut.

Giyim stilinizi bir adım öne çıkaran modeller doğal renk tonları ile tasarlanmıştır. Yaş grubu seçeneği olarak geniş bir kitleye hitap ettiğini söylemeliyiz. Anne kategorisinde bulunan kap modelleri genellikle daha klasik tarza hitap ederken spor kesimli modeller ile daha genç yaş kitlesine hitap etmektedir. Kesim olarak her iki tarz arasında farklar mevcuttur. Bir kategoride daha salaş ve düzenli bir görünüm olurken diğer tasarımlarda daha fazla ayrıntı bulunmakta.

Tesettür giyim kategorisinde kap modellerinin adeta bir kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki acil bir şekilde dışarı çıkmanız gerektiğinde direk üzerinize geçirip kaplar ile dışarı çıkabilirsiniz. Genç kesim tesettürlü bayanlar için daha çok işlemeli modellerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Kombin olarak da ne kadar sade giyime yönelmiş olunsa da kap modellerinde daha çok sık işlemeli modeller rağbet görmekte.

Tesettür alanında oluşturulan bu alternatifler tesettürlü bayanlar için alternatif seçenekler sunmakta. Öyle ki bayanlarımız öncelerde bu alanda çok zorluk çekiyor istediği tarz giysi bulamıyordu. Şimdilerde üreticiler genellikle şık, daha modern ve tasarım olarak bir biri ile uyumlu parçalar tasarlamakta. Tesettür giyim alanında yeni sezon ürünlerine göz attığımızda daha modern şık detaylar öne çıkmakta. Özellikle salaş pötikareli kaplar bu sezona damgasını vuracağa benziyor. Sonbahar Kış Yeni Sezon Kap Modelleri favori renkleri çay yeşili, leylak, indigo, pudra, kavuniçi, vizon, kahverengi ve tonları olmakta.