Yaklaşık on yıl kadar önce hayatımıza giren tesettür giyim firmaları piyasaya atıldığı ilk günden bu güne çok kısa zaman içerisinde inanılmaz başarılı bir yol izlemiştir. Özellikle son üç dört yıl gibi bir zamanda birbirinden şık ve zarif modellere imza atan tesettür giyim firmalarını sizler için biraz araştıralım istedik. Bu yazımızda sadece beş tane ünlü firmaya yer verebileceğiz. Fakat bu firmalarla sınırlı kalacağımız anlamına gelmiyor. Bizi takip ettiğiniz sürece en güncel ve son sezon tasarımları ve firmaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Buyurun birlikte bu firmaları inceleyelim.

Butik Simge Tesettür Giyim

Piyasaya adım attığı günden bu yana birbirinden farklı ve özel tasarımlara imza atan Butik Simge tesettür giyim sadece gündelik kıyafetlerinizde değil abiye kıyafet tasarımında da çok iddialı. Her yaşa hitap eden konseptleriyle siz hanımların beğenisini fazlasıyla hakediyor. Özellikle yakası yapay kürkten yapılmış yelek, vitrinindeki yüzlerce özel üründen sadece bir tanesi.  Butik Simge tesettür giyimin ürünlerini bir an önce görmenizi şiddetle öneriyoruz.

Tuay Karaca Tesettür Giyim

Bir diğer iddialı tesettür giyim firmamız ise Tuay Karaca.  Sadeliği zariflikle birleştiren bu ünlü firmamız özellikle pantolon modellerinde soğukkanlı renklerden sıcakkanlı renklere ustalıkla bir geçiş yapmıştır. Tasarımlarında güçlü hayal gücünü kıyafetlere yansıtan  Tuay Karaca imzalı pantolon ve tunik modellerine bakmadan alışverişinizi tamamlamamanızı tavsiye ediyoruz.

Minel Aşk Tesettür Giyim

Tesettür giyim sektörüne ilk adımını adından da anlaşıldığı üzere aşkla atan bir diğer firmamız olan Minel Aşk, kendine özel tasarımları ve çizgileriyle farkını farkettirmekte hiç de gecikmemiştir. Gerek günlük ev kıyafetlerinizde gerekse özel gün ve gecelerinizde tercih edeceğiniz abiye kıyafetleriyle Minel Aşk’ın farkını sizde üzerinizde taşıyacaksınız. Hakim yaka gri abiye kıyafeti klasik bir çizgiyle nasıl da şık bir biçimde birleştirdiğine bir bakar mısınız ?  Bir abiye ancak bu kadar ağır bu kadar sade ve bir o kadar da şık olabilir. Acele etmenizi gerektiren yüzlerce tasarım sizi bekliyor hanımlar…

Hilal Baş Tesettür Giyim

Adından çokça bahsettiren bir diğer tesettür giyim firmamız olan Hilal Baş tesettür giyim kendine has bir çizgi sergilemektedir. Spor giyime daha yakın gibi görünen ürünlerinde klasiklik çizgisi de inceden görünmektedir. Klasik tarzda aldığınız bir tuniği çok rahatlıkla spor bir taytla kombin edebileceğinizi gördüğünüzde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Abiye kıyafetlerde de taftanın modasının geçtiği şu günlerde abiye tesettür giyime tafta kumaşla hayat vermiştir. Hilal Baş imzalı ürünlerde hem şık hem klasik hem spor olabilirsiniz.

 

Nilüfer Kamacıoğlu Tesettür Giyim

Yazımızın son tesettür giyim tasarımcısı olan Nilüfer Kamacıoğlu bu sektöre canlı ve karmaşık renklerle can veren firmalarımızdan. Genel itibariyle desenli kumaşlarla büyük bir ustalıkla oynayan tasarımcı, göz yormayan kumaşları büyük bir titizlikle arayıp bulup bunlara tasarımlarıyla şıklık kazandırıyor. Nilüfer Kamacıoğlu tasarımlarını tercih ettiğinizde dostlarınızdan gelen pozitif yorumlarla mest olacağınızı garanti edebiliriz.