Bu yazımızda sizler için iyi ve kaliteli ürünler sunan markaları inceleyeceğiz. Bu markaları biliyor ve tereddütte kalıyor olabilirsiniz. İnceleme ve öngörü ile sizlere bir nevi yardımcı olabilmeyi umut ediyoruz. Öyle ki giyim konusunda markaların fazlalaşması bu alanda olan yönelimi arttırmış bulunmakta. Durum böyle olunca kaliteli ürün alternatifi sunan markalar olduğu gibi bu alanda sadece ekonomik olarak uygun olup ürün kalitesi olarak iyi olmayana markalarda bulunabiliyor. Buda bizlere giyim sektörü alanında yanılgıya düşürmekle birlikte maalesef ki kısa süreli bir memnuniyet sağlamakta. Haydi başlayalım!

Kayra Giyim

Tesettür markaları arasında hizmet veren firma 80’ li yıllarda hizmete başlamıştır. Hem model hem de renk seçeneği olarak alternatif sunmaktadır. Lakin normal satış yapan tesettür giyim markalarına göre ürünleri bir tık pahalı olmakta.

Setrems giyim markası

Tesettür abiye ve elbise olanakları olarak hemen her kadının tercihi olan Setrems markası olmazsa olmaz markalardan bir tanesi. Ürün seçeneği olarak geniş bir yelpazesi bulunmakta diyebiliriz. Online satış imkanı bulunan markanın benzer içerikteki ürünlerinin olması markanın artısı.

Zühre

İçerik olarak şık ve pahalı tasarımlardan oluşan Zühre markası tesettür giyimi benimseyen hanımlar için alternatif lakin ekonomik olarak bütçenizi zorlayabilir.

Tekbir

Marka kapsamındaki ürünler uygun fiyatlı olmakta. Lakin kalite olarak çok iyi olduğunu söylememiz mümkün değil. Orta dereceli kalitede ürünleri bulunmakta. Ama bütçe dostu diyebiliriz.

Sefamerve

Marka kapsamında satışa sunulan ürünler orta muadilli olmakta. Ekonomik olarak çok iyi diyebiliriz. Çünkü bütçe olarak her kesime uygun ürünler temin edebiliyorsunuz. Tek sıkıntı bu marka kapsamında bazı ürünlerin kalıpları dar gelebilirken bazılarında ise tam kalıp olabiliyor bunun tamamen şans eseri olması markanın eksi yönü lakin iade ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılıp müşteri memnuniyeti sağlanması artı yönde bir seçim.