Pronovias Abiye

Taşlı abiye modelleri
Güzelliğine ve şıklığına önem veren bayanlar için, birbirinden farklı tasarım ile sunulan abiyemodelleri, yine 2016 kreasyonlarının yanı sıra 2017 konseptleri ile de açıklanmaya başladı. Elbette ki bu modellerde, taşlar ve diğer aksesuarlar da yerini almış olurken, ihtişam ve ışıltı gözleri doldurmaya başladı.
Sizlere bunlar arasında yer alan, taşlı abiye modelleri şu modeller ile karşınıza çıkabilir.
Taş işlemeli modeller
Küçük taş detayların yeterli olmadığı ürünlerde, komple taş işlemelere sahip olan modeller bayanların beğenisine sunuluyor. Belirli bir düzene göre işlenmiş olan taşlar, göğüs kısmından başlayarak, etek uçlarına kadar uzanıyor. Elbette ki pelerinli modellerde, yine hafif taş detayları da kullanılarak, bayanların balık pulları ile birlikte parıldamasına da olanak sağlıyor. Tabi ki bu modellerde kesim detayları da ön plana çıkartılmak istenirken, deniz kızı kesim abiye kıyafetler de ilgi çekmeye devam ediyor.
Prenses abiye modelleri
Bir prenses gibi görünmek ve bunun yanı sıra taşların parlaklığı ile dikkat çekmek istiyorsanız, saten, ipek ya da tül kumaşlar üzerine işlenmiş olan taşlı, incili modeller arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Elbette ki tüm bu modellerde yaka detayları da bayanların dikkat etmesi gerekenler arasında. Yakaları straplez, askılı ya da askısız olan modeller, göğüs dekoltesine de önem veren bayanlarımızın desteğinde. Straplez yaka uçlarında parlak taşlar tercih edilirken, modelin ağırlığı da kendini gösterebilmektedir.

 

Günümüzde, özel günler ve geceler, düğün törenleri, özel yemekler ya da diğer günlerde bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında abiye modeller yer almaktadır. Elbette ki bu kıyafetler, birbirinden şık ve lüks modelleri ile bayanlara sunulurken, birbirinden farklı marka dahilinde modeller bulabilmekte mümkün hale geliyor.
Sizlere bu yazımızda, koton abiye modelleri hakkında bilgiler vererek, modeller, desenler ve renk seçenekleri hakkında yardımcı olacağız.
Ünlü moda ve giyim markaları arasında yer alan Koton, sizlere şu modelleri ile destekçi olabilecektir. Sizlerde, zevk ve tarzınıza göre şu modellere göz atarak, seçimler yapabilirsiniz.
Straplez modeller
6YAK84551FW200 ürün kodu ile sizlere sunulan bu model, straplez yaka kesimi ile şekillendirilmiştir. Renk olarak, turuncu, siyah ve mavi seçenekleri bulunurken, % 95 polyester ve %5 eleastan astar olarak üretilmiştir.
Yaka detaylı elbiseler
Yine kotonelbise modelleri arasında, yaka detayına yer verilmiş bir model, kolsuz olarak tasarlanırken, etek kesim detayı da uzun olarak belirlenmiştir. Pudra seçeneği ise bayanlara daha şık bir görünüm sunabilecektir.
Mini modeller
Yine mini bir elbise modeli tercih etmek istiyorsanız, bu ürün, 6YAK84729SW376 kodlu olarak, zincir detayları ile şıklık kazandırabilir. Mor ve mavi seçenekleri bulunurken, kloş kumaştan üretilmesi ile gayet tercih edilir bir model. Görsel öğelere de göz atarak, elbise hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilir, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şifon abiye modelleri
Moda tasarımcıları ve moda evleri tarafından, pek çok farklı kumaş seçeneğinden destek alınarak, en güzel abiye modelleri tasarlanmaktadır. Dizayn edilen bu modellerde, saten kumaşlar ağırlıkta olurken, elbette ki yine aynı düzeyde şifon kumaşlarda tercih ediliyor diyebiliriz. Eğer ki sizlere, şifon abiye modellerihakkında bilgiler verilmesi gerekirse, kesim detayları ve desenler olarak şunlardan bahsedilebilir.
Kapalı yaka
Eğer ki göğüs ve omuz dekoltesi seven bir bayan değilseniz, kapalı yaka kesimleri ile şık bir siyah şifon abiye sizlere sunulabilir. Yine etek yerine, pantolon abiye modelleri de seçimlerinizden olabilecektir. Pantolon dışında ise, püsküllü tül süslemeleri, size farklı bir tarz yansıtırken, yaka kısmında yer alan gümüş taş süslemeleri de modeli ön plana çıkartanlardan olabilir.
Uzun kollu abiyeler
Ana kumaş olarak şifon tercih edilse de, uzun kollu abiye modelleri arasında, kol kısmında kullanılan transparan kumaşlar sizlere farklı bir hava katabilecektir. Yine siyah straplez bir model tercih edilirken, kollarda aksesuar olarak transparan kapatmalar tercih edilirken, fileli farklı bir model de tercih edilebilir.
Boyundan askılı modeller
Omuz dekolteleri bulunan ve göğüs kısmında farklı desenler bulunduran modellerde, boyundan askılı bir kesim detayı tercih edilebilir. Askı türü olarak, taşlı, incili ya da dantelli aksesuarlar tercih edilebilir. Yine askı da bulunan aksesuarlar, eteklerde de kendini gösterebildiği gibi, tamamlayıcı etkisini kullanıcısına sunabilecektir.