Tesettür giyim alanında ihtiyaçlanmanın artışı ile yeni stil örnekleri açığa çıktı. Bu yönde olan ihtiyaçlar neticesinde de birçok kadın girişimci de kolları sıvadı. Bu moda tasarımcılardan bir tanesi de Sümeyra Küçükşahin olmakta. Marka kapsamında bir butik eseri çeşitli kategorilerde ürünler bulunmakta.

Marka kapsamında tunik, elbise, tulum, gömlek ve benzeri üst giyim ürünleri bulunuyorken alt giyim kategorisinde de etek, pantolon kategorisinde ürünler bulunmakta. Dış giyim kategorisinde bulunan pardesüler, paltolar sezona uygun olmakla birlikte her biri oldukça şık detaylandırmalarda. Kaliteli ürünler olduğunu ön görebilirsiniz. Renk seçeneği bakımından da sezonun renklerini taşıdığını söyleyebiliriz. Sezona uygun renk seçenekleri olarak yavruağzı, yeşil, karamel, taba, haki ve benzer en sevilen renk tonlarının yer aldığını söyleyebiliriz.

Desen ve model olarak modern çizgilerin kabanlarda yer aldığı aşikar. Tasarım olarak kuşaklı modeller bulunurken ayrıca detaylandırma olarak da önden düğmeli modeller bulunmakta. Bu modellerde yer alan kol ve yaka detayları da görünüm bakımından zarif bir görünüme sahip. Yani şu şekilde açıklayalım duruş olarak net bir duruşu bulunmakla birlikte tok bir görünüm oluşturmakta.

Kol tasarımları olarak da balon kol kaban modelleri ve robalı modeller revaçta. Sümeyra Küçükşahin tasarımlarının boy olarak muhafazakar giyime uygun olduğunu söyleyebiliriz. Boy olarak kaban modelleri çok uzun ayağınıza dolaşacak türde değildir. Ürünlerde çoğunlukla retro ve maskülen bir stil ön görülmüştür. Takım seçenekleri olarak modern çizgilerin yer aldığı klasik giyim stiline uygun parçalar site üzerinde bulabilirsiniz. Pantolon ceket takımları olarak satışta çok şık ürünler bulunmakta.