Artık eskiye oranla daha fazla çeşitle piyasada boy gösteren tesettür giyim firmalarından biri olan Rabia Şamlı Moda Evi sizler için sonbahar kış sezonunu görücüye çıkardı.  Birbirinden özel ve yetenekli tasarımcılarıyla sektöründe uygun, hızlı ve bir o kadarda emin adımlara yolunda başarıyla yürüyen Rabia Şamlı Moda Evi sizlerden aldığı enerjiyle işini büyük bir maharetle sergilemektedir.

Biz size bu yazımızda Rabia Şamlı’nın sonbahar kış sezonunu bir kaç tane hit modelle tanıtmaya çalışacağız. Tesettür giyim sektörünün ün yaptığı fakat herkesin şık modeller tasarlayamadığı şu günlerde Rabia Şamlı Moda Evinin vitrinini görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Gelin vitrin bakmadan önce biz size bir kaç tane modelin tanıtımını yapalım daha sonrasında siz mutlaka daha fazla çeşit görmek adına atağa geçeceksinizdir zaten.

Öncelikle Rabia Şamlı Moda Evi‘nde her yaşa her bedene göre kıyafet bulabileceğinizi anti parantezle belirtip yazımıza devam edelim.İsterseniz  tesettür giyim dolabının vazgeçilmez ürünü olan tuniklerden başlayalım önce. İster bol paça pantolon üzerine isterseniz tayt üzerine kombin edebileceğiniz tunikler bu sezon ön tarafı kısa,  arka tarafı uzun olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde tasarlanan tunikler sanki biraz da zayıf göstermektedir. Üzerinde kendinden kolyeleri olduğu gibi sizde bir kolyeyle kombin yapıp bu şık tunikleri ister özel gününüzde isterseniz gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz.

Bu sezonda elbiseler çan etek olarak tasarlanmış durumda. Genelde belden oturtmalı olan elbiseler bilek boyuna kadar uzanıp kol ağızları ve yakaları detaylandırılıp beğeninize sunulmuştur. Bu senenin en tutulacak rengi hardal olacak. Hardal rengini kırmızının her tonuyla, yeşil, mavi gibi dikkat çekici renkler kullanarak bütünleyebilirsiniz.  Mevlana etek modeli  de bir diğer elbise tasarımıdır. Bu tasarımı bebek bekleyen annelerimizde gayet şık bir biçimde taşımaktadırlar.

Eğer bir iş kadınıysanız ve klasik giyimden yana kullanıyorsanız tercihinizi Rabia Şamlı imzalı devşirme yaka etek tunik takımına mutlaka bir göz atmalısınız. Bir çok seçenek içerisinden sadece bu takımı tanıtabilme fırsatımız olduğu için siz mutlaka bu moda evinin vitrinine bir göz gezdirin. Kendinizi şımartmak adına dahi olsa mutlaka şık bir kaç takım kıyafet bulabileceğinizden hiç şüphemiz yok.

Yine bu senenin en gözde renklerinden olan mint yeşili ebiseler,  tunikler,  pantolonlar sizler için sıraya girmiş vaziyettedir. Bu kadar çok çeşidin içerisinde kabul ediyoruz seçim yapmak çok zor fakat bu Rabia Şamlı Moda Evi için bir gurur kaynağıdır. İşini büyük bir titizlik ve özveriyle yapan tasarımcılardan oluşan bu moda evi size tunik,  pantolon,  elbise,  klasik takım ve pardesü gibi çeşitler başta olmak üzere hizmet vermektedir. Sizde şıklığınızla ön plana çıkmak ve göz doldurmak istiyorsanız mutlaka Rabia Şamlı Moda Evi’nin vitrinine göz atmalısınız. kendinize uygun kıyafetler bulabileceğinizden çok eminiz.