Hayatımızda az sayıda olan özel ve anlamlı günler vardır. Bu özel günlerden bir tanesi de nişan ve merasim törenleri olmakta. Bu süreçte yapılan hazırlıklar düğünlerde olduğu gibi kına geceleri ve nişanlarda da hazırlık aşaması uzun sürer. Bu hazırlıkların başında ise abiye seçimi tercihi vardır. Kına gecesi ve nişan gibi günlerde en çok tercih edilen kıyafetler ise genelde abiyelerdir. Bu sebeple de bu yazımızda en çok ilgi gören abiyeleri ve Alvina abiye modellerine göz atmaktayız. Alvina abiye modelleri sezona uygun trend parçalardan oluşmakta.

Alvina markası pek çok kadının öncelik verdiği, kaliteli bir markadır. Marka tesettür abiye modelleri kulvarında oldukça modern ve inovatif tasarımlara imza atan şirket müşterilerine her geçen gün daha şık ve güzel tasarımlar sunmak için çalışıyor. Yeni tasarımlarıyla pek çok rakibinin önüne geçen Alvina  yeni sezon ürünleri ile tesettürlü bayanları cezp etmekte.

Abiye modellerinde yeni sezonda karşımıza çıkacak modellere göz atacak olursak daha çok basic modeller göze çarpıyor. Marka kapsamında düz renk üzerinde özellikle kol, göğüs ve etek bölgelerinde otantik ve geleneksel motifler, işlemeler ve desenler oldukça dikkat çeken ayrıntılardan bir kaçı. Alvina abiye modelleri tasarım olarak sadece bu kadar değil. Daha pek çok model ve tasarımlar Alvina’nin kreasyonlarında ve yeni sezon ürünlerinde sizleri bekliyor. Siz de hemen birbirinden şık abiye modellerini görüntüleyerek tercihinizi yapabilir, online olarak siparişinizi dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz. Fiyatlandırma olarak değerlendirecek olursak hemen her bütçeye uygun abiye modeli bulunmakta. Başlangıç maliyeti 200 tl’ den başlayarak 1 bin TL üzerine kadar değişik fiyatlandırmada abiye modelleri bulunmakta.