Tesettür giyim konusunda izlenen yenilikçi tasarımlar dolayısıyla çok şık tasarımlar oluşturulmuştur. Giyim alanında yapılan bu yenilenmeler kadınlar için birçok alternatif sağlamıştır. Bu alanda şık tasarımlar oluşturan markalardan bir tanesi de Gönül Kolat giyim markası olmakta. Marka kapsamında abiye, elbise, exclusive, takım, anne kız kombinleri ve aksesuarlar gibi çeşitli konseptte ürün bulabilirsiniz. İçerik olarak satışa sunulan ürünler modaya uygun lakin diğer markalara istinaden bir tık daha benzersiz özgün içerikte olmakta.

Gönül Kolat abiye modelleri

Abiye modelleri kategorisindeki ürünlere göz attığımızda modeller yeni sezona uygun çok şık seçimlerden oluşmakta. Tasarımsal olarak tül detayları içerdiği gibi abiyelerde taş ağırlıklı işlemeler olduğunu da söyleyebiliriz. Fiyatlandırma olarak da 1.250 tl’ den başlayan abiye fiyatları 5 bin 500 tl kadar farklı bütçelerde olmakta. Lakin abiye modelleri için şunu söylemeliyiz ki gönül rahatlığıyla özel gününüzde kınanızda yada nişanınızda tercih edebileceğiniz kalitede ve seçenekte ürünlerdir.

Elbise modelleri yeni sezon

Detaylandırma olarak modern bir tarza ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Renk seçenekleri olarak da soft ve naturel renklerin hakim olduğu aşikar. Modellerin bazılarında kullanılan bebe yaka detaylandırması olan zarif bir detaylandırma. Bunun dışında kruvaze ve kapaklı abiyeler içinde sade şık seçimlerden olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni sezon Gönül Kolat takım modelleri

Takım alanındaki kombinlere göz attığımızda ise alt üst takımların hem günlük hem de özel günleriniz için şık bir seçim olacağını söyleyebiliriz. İkili takımlarda bulunan tüy detaylandırması özellikle farklı bir tasarım oluşturmakta. Sadece etek olarak değil aynı zamanda pantolon olarak da seçim yapabilirsiniz. Bazı takım modellerinde dantel detaylandırmasına da yer verilmiştir. Bunun yanı sıra elbise tarzı sevenler için eskiye dönük seçimlerden hayat bulan jile takımlarda koleksiyonda bulunmaktadır. Özellikle yaz günleri için bu takımların daha çok tercih edileceğini düşünüyoruz. Son olarak aksesuar alanında bulunan şifon şal modelleri kullanım açısından rahat ve yaz mevsimine uygun seçenektedir. Hemen her renk seçeneğinde şal bulabilirsiniz.