İlkbahar yaz koleksiyonunda ürünlerini öne çıkaran firmalardan bir tanesi de MyLove markası olmakta. Ürün yelpazesi olarak geniş seçenekli kategori seçeneği bulunan marka oldukça rağbet gören bir firmadır. Yeni sezon ürünlerine değinecek olursak rengarenk seçimlerin yapıldığı butik kategorisinde gardırobumuz da görmekten hoşnut olacağımız bir çok parça bulunmakta.

Desen seçeneği olarak da sezonda yer alan çiçekli desenli elbiseler geçen sezon olduğu gibi bu sezonda gardırobumuz da yerini almış durumda. Adeta bizlere bu zorlu süreçlerde mevsimsel değişimler sonrası uçuş uçuş parçaları ile umut vaat etmekte. Bunun yanı sıra bu sezon görmeye alışık olacağımız parçalardan, detaylandırmadan bir tanesi de balon kol kıyafetler. Özellikle de büzgülü olarak tasarlanan elbiseler için bu detaylandırmanın oldukça şık bir detay olduğunu söylemeliyiz.

MyLove firması kapsamında ayrıca salaş ve soğuk havalara özgü kıyafet seçeneklerinin de bulunduğunu söylemeliyiz. Kombininiz de tercih edeceğiniz cowboy modelli bir çizme ile şık bir kombin yapabilirsiniz.

Renk seçeneği olarak birbirinden bağımsız rengarenk bir kominasyonunuz olacağını söylemiştik. Sade lakin dikkat çeken parçalara yönelim sağlayanlar için söylemeliyiz ki bu sezonun trendi minimalizm. Hem şık hem de feminen bir görünüm sağlamak adına MyLove ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Eşofman takımları sezonun modası! Vazgeçilmez bir giyim tarzı haline dönüşen eşofman takımları esneklik ve özgün bir stil oluşturmak isteyenler için de oldukça tercih edilmekte. Bu kategoride ise kombinlerinizi kısa croplar ile veya t-shirtler ile kombinleyebilirsiniz. Herkesin hemen dolabında olan ve ufak bir kemer gibi aksesuarla kullanabileceği siyah elbiseler MyLove butik de yer alıyor. Bu sayede çok zaman kaybetmeden giy-çık dediğimiz hayat kurtarıcı kombin örnekleri marka kapsamında yer alıyor diyebiliriz.