Miss defne abiye modelleri
Moda tasarımcıları, her yıl en güzel abiye modelleri ile bayanlara hizmet verirken, yine yeni abiye modelleri ile de pek çok beğeniyi kazanmıştır. Elbette ki taş detaylar, danteller, güpürler ve yaka kesimleri ile çok şık modeller bulabilmek mümkün hale geliyor.
Sizlere bu yazımızda, miss defne abiye modelleri hakkında bilgiler vererek, kesim detayları ve desenlerinden bahsedeceğiz. Yine uzun ve mini modeller bu ürünler arasında seçimlerinizden olabilecektir.
Kabarık abiye modelleri
Aslında genel olarak bu ürünler, nişanlık modelleri olarak tercih edilebilmektedir. Etekleri, tül kumaşlar ve saten kumaşlar ile kabartılırken, fırfır ve pileler ürünlerde kendini göstermektedir. Pile ya da fırfır üzeri bulunan taş süslemeler de modelleri gözler önüne sermektedir.
Straplez yaka modeller
Yine yaka kesim detayları straplez olarak tasarlanan bu modellerde, A kesim, balık kesim ya da düz kesim modeller bulabilmek mümkündür. Yaka kısmında bulunan inci süslemeler, daha parıltılı bir modeli ortaya koyarken, daha sade modeller için, sadece kesim detayı ile şekillendirilen straplez abiyeler tercihleriniz arasında olabilir.
Balık kesim abiyeler
Zariflik ve şıklık istiyorsanız, elbette ki tercihlerinizin arasında balık kesimlerin yer alması gerekiyor. Sizlerde 2016 miss defne tasarımları arasında balık kesim abiyeleri tercih ederek, kolsuz, yaka detaylı, transparan kol detaylı ya da dantelli kıyafetlere göz atabilirsiniz. Görsellerden daha detaylı bilgi almak üzere, sizlere şu ürünleri sunabiliriz.

Zara abiye modelleri
Moda sektöründe önemli ölçüde etki veren Zara, bayanlar için tasarlamış olduğu en güzel parçalar ile karşınıza çıkıyor. Birbirinden şık, modern ya da klasik tasarımları ile destek olurken, zara abiye modelleri 2016 ve 2017 kreasyonları ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Bazı gece kıyafetleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, şu ürünlere göz atarak, kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır.
Gösterişli modeller
Siyahın ve gümüş tonlarının bir arada kullanıldığı, dekolteleri olan ve oldukça çekici tasarımlar ile sahiplerini bekleyen modellerde, derin yırtmaçlar, V yaka detayları ve transparan kumaşlar kullanılmıştır. Yine bu modeller arasında, balık kesim, mini kesim abiye modelleri zara tasarımları bulunurken, düz kalıp ve uzun abiye modelleri de sizlere eşlik edenler arasında.
Balık kesim modeller
                Yukarıda bahsettiğimiz gibi, hem balık kesim hem de derin yırtmaçları bir arada bulabilmek mümkündür. Bir tarafı tamamen siyah kumaşlardan dizayn edilirken, bir tarafı ise taş süslemeler ile hareketlik kazandırılmıştır. Ön kısımda ise derin bir yırtmacı bulunurken, kayık yaka ya da tek omuzlu tasarımlara ulaşabilmekte oldukça mümkündür.
Mini modeller
Göğüs dekoltesini en güzel şekilde sizlere sunan straplez yaka zara abiye tasarımları, mini etek kesim detayları ile misafirlerin ilgisini çekmeye yeterli olabilir. Gece de gayet şık görünmek istiyorsanız, yine siyahın en gözde halini tercih edebilirsiniz. Modellere, görsel öğelerden ulaşarak, kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Nur Yerlitaş abiye modelleri
Elbette ki yabancı moda tasarımcıları kadar, yerli moda tasarımcılarımız da bu işin tecrübesini kazanmışlardır. Bunlar arasında ülkemizde önemli bir yere sahip olan moda tasarımcısı Nur YERLİTAŞ, birbirinden farklı tasarımları ile bayanlara hizmet vermeye devam ediyor. Pek çok ünlü sanatçı ve isme sunduğu kıyafetler ile dikkat çekmekte olan YERLİTAŞ, özel gün ve geceler için en yeni tasarımlarını görücüye çıkarmıştır.
Yeni yıla özel olarak tasarlamış olduğu zarif modeller ile birbirinden şık modellere ulaşabilmeniz mümkündür. Elbette ki bu kıyafetler, Nur Yerlitaş abiye modelleri kapsamında yer alırken, dikkat çeken modeller genel olarak şunlardır.

  • Taşlı abiye modelleri
  • Tüllü abiyeler
  • İşlemeli, dantelli ve güpürlü tasarımlar

Elbette ki taş ve dantel detaylar, bir bayanın kıyafetlerde en fazla önem verdikleri arasında bulunuyor. Bu durumu gayet iyi anlayan moda tasarımcısı, balık kesim detayları ile şekillendirdiği modeller ve diğerlerinde de taş detaylarına bir hayli önem veriyor. Yaka kesim detayları göğüs dekoltelerini sunarken, kullandığı transparan kumaşlar ile farklı bir yansıtım kazandırıyor. Yine yaka kısmında kullandığı parlak ve mat taşlar ile daha modern bir görünüm kazanmanızda sizlere yardımcı oluyor.
Yine tabi ki 2016 koleksiyonlarında, sırt dekoltesine de önem verdiği pek çok farklı tasarım bulunurken, özel olarak tasarlamakta olduğu abiye kıyafetlere rağbet gün geçtikçe artıyor. Sizlerde Nur Yerlitaş abiye kıyafet tasarımlarına göz atarak, kendinize en uygun tasarımdan tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.