Saten abiye modelleri
Düğün, mezuniyet, yılbaşı, özel yemekler ya da davetlerde bayanların en çok destek aldığı kıyafetler arasında elbette ki abiye kıyafet modelleri yer almaktadır. Abiyeler, pek çok farklı kumaş ve renk seçeneğine sahip olurken, pek çok moda tasarımcısı en güzel ürünlerini bayanlara sunmaktadır.
Yeni sezon abiye kıyafetler arasında bazı ürünlere göz atmak gerekirse, içlerinde yer alan saten abiye modelleri sizlere şu şekilde yardımcı olabilir.

Mor saten gece elbisesi

Sırt dekolteli abiyeler
Saten kumaşlardan tasarlanmış olan, sırt dekolteli ve sırtında çapraz iğ bağ detayı bulunan şık, modern ve kırmızı bir elbise seçimlerinizden olabilir. Yine bel arka kısmında ise bir kurdele bağ detayı da farklı bir yansıtımı beraberinde getirebilir.
Ön kısmına geldiğimizde ise, straplez yaka kesim detayı, göğüs dekoltenizi ortaya koymanızda yardımcı olurken, hem kırmızı hem saten hem de dekolteli olması daha çekici görünümler hakkında sizlere destek olacaktır.


Mini modeller
Bacak dekolteniz de dikkat ettikleriniz arasında ise, mini kesim detayları ile şekillendirilen düz ya da fırfırlı etek kesimli mini abiye modelleri, en şık kesim detayları ile sizlere eşlik edebilecektir. Askı detaylarına gelecek olursak, tek, çift ya da boyundan askılı modeller bulabileceğiniz gibi askısız modeller de göz atmak istediklerinizden olabilir.
Yine tüm bu ürün detayları, desenler ve renk seçenekleri için, en iyi görsel arşivimiz sizlere yardımcı olabilecek ve keyifli dakikalar sunabilecektir.