Hangi vücut tipine sahip olursanız olun, ister şişman, ister kısa boylu, ister sütun gibi bacaklara sahip olun, isterse olmayın mini etek giymeyenimiz hemen hemen yok gibidir. Hem spor, hem abiye, hem klasik giyimin baş tacıdır mini etekler. Bugün de kışlık mini etek modellerine sizler için bir göz atalım istedik.

Kışlık botların, çizmelerin, renkli  opak çorapların,kazakların yavaş yavaş vitrinlerde yer almaya başladığı bu günlerde mini etekler de bunlara eşlik etmeye başladı bile. Kilotlu ince, kış filesi çoraplarla, opak ve de  desenli kışlık çoraplar ile rahatlıkla giyeceğiniz kışlık mini etekler soğuk  günlerinin ve de gecelerin vazgeçilmez trendleri arasında yer almaktadır.

Buklet kumaştan, iki iplik kumaştan yapılan, kareli, düz , desenli, pötikareli kışlık mini etekler, genç kızların ve orta yaş bayanların vazgeçilmezleri arasında bu kış da yer alacağa benziyor. Mini eteğinizin altına ince çorap giymiş olsanız  bile uzun çizme ile kullandığınız takdirde yine kış modasından uzaklaşmamış olacaksınız. Gece katılacağınız özel davetlerde ise desenli ince çorap ve de ince topuk ayakkabıları bir arada kullanarak daha ağır bir hava yakalayabilirsiniz.