Şık ve asil bir görünüm için özel günlerinizde tamamlayıcı nitelikte olan abiye modelleri oldukça şık ve konsepte uygun olarak yeni sezon ürünleri ile raflarda yerini almakta.

Tesettürlü abiye modelleri ile ilgili yeni model abiyeler de ön plana çıkan detaylandırmalar işlemeler, düğme detayları, dantelli kesimler olmakta. Renk tonlamaları bakımından ise detaylandırmalarda gri ve altın renklendirmeli işlemleri gözlemelememiz mümkün.

Abiye modelleri bakımından tesettürlü abiye modelleri renk seçenekleri sezona uygun renk yelpazesine sahip olmakla beraber kırmızı, mürdüm, su yeşili, saks mavisi, sarı, hardal rengi, pudra ve tonları sezonun trend renk seçenekleri arasında yer almakta.

Tesettür abiye modelleri arasında yer alan abiye kesimleri düz ve balık etekli modellerden oluşmaktadır. Bu modelleri de ise tül detaylı, iki renkli ve kemer detaylandırmalı seçenekleri tercih edebiliriz. Sektörde faaliyet gösteren markalar ile ilgili analizde bulunduğumuzda Sefamerve, Mislina, Mevra, Gamze Polat, Minel Aşk, , Armine, Pınar Şems gibi ünlü markalardan son derece kaliteli abiye modellerini hem online hem de satış mağazalarından temin edebilmektesiniz.