Rahat hareket etmeye elverişli olan ve kolaylıkla kombin yapılabilen pantolonlar herkesin dolaplarında yer almaktadır. Hem renk olarak hem model olarak birçok farklı pantolon tasarımı bulunmaktadır. Kullanılacak mekâna göre veya oluşturulmak istenen kombine göre pantolonların tasarımı değişmektedir. Herkes tarafından kullanılan ve her sezon farklı tasarımlarını sizlere sunan Trend Tesettür Pantolon Modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yeni Pantolon Modelleri

Yeni pantolon modelleri denildiğinde akla ilk gelen yaz sezonu için tasarlanan birbirinden farklı renklerde ve modellerde olan Jean pantolonlar geliyor. Evet Jean pantolonlar rahat olanları ve gündelik olarak da kolaylıkla kombin yapılabilmeleri sebebiyle herkesin sıklıkla kullandığı pantolonlar arasında yer alıyor ve yeni pantolon modellerinde bu pantolonların renkli versiyonları oldukça moda.

Yeni pantolon modellerinde kadınlar için daha fazla seçenek bulunmaktadır. Bunların başında ise eski zamanlarda oldukça moda olan ve sonrasında piyasadan kalkan İspanyol paça pantolonlar olmaktadır. Yeni sezonda kadın pantolon reyonlarında sıklıkla karşılaşacağımız bu pantolonlar yüksek topuklu ayakkabılarla kullanıldığında hem yaz ayları için hem de kış ayları için kullanılabilir ve şık kombinler oluşturabilirler. Yeni pantolon modellerinde uzun zamanlardan beri moda olan ve kadınların yan yağ yapmasına sebep olan düşük bel pantolonlarda rafa kalkıyor. Onların yerini ise yüksek bel pantolonlar alıyor. Bu pantolonlar da kısa bluz veya gömleklerle kombin yapılarak hem havalı hem de tarz bir görünüm oluşturuyor. Siz de deneyebilirsiniz.

Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

Seksenli yılların modası olan yüksek bel kot pantolon modelleri yeni sezonda tekrar raflarda vitrinlerdeki yerini aldı. Sizlerin de bildiği gibi eskiye dönüş modası yoğun olarak devam ediyor. Yeni sezonda, bir zamanların en fiyakalı kıyafeti olarak bilinen yüksek bel kot pantolon modelleri oldukça moda oldu. Bu pantolonlarda hem renk olarak hem de model olarak birçok farklı tasarımı sizlere sunmaktadır.

Yüksek bel kot pantolon modelleri kadınlar için olan pantolon tasarımlarıdır. Bu pantolonlarda isteyenler için İspanyol paça, isteyenler için de dar paça tasarımları bulunmaktadır. Balık model olarak bilinen vücudu saran ve dizlerden sonra bol bir şekilde genişleyen paça tasarımları yüksek bel kot pantolonlarda da görülmektedir. Kadınlara hem şık hem de seksi bir görünüm kazandıran bu pantolonlar genellikle gençlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Senelerden beri moda olan düşük bel pantolonlar uzun zamandır kullanılmalarının sonucunda kadınlarda simit görünümlerinin oluşmasına sebep oldu. Bu sebeple kadınlar yüksek bel pantolonlara yönelmeye başladılar. Yüksek bel kot pantolon modelleri hem yaz ayları için hem de kış ayları için kolaylıkla kombin yapılabilmekte ve oldukça şık görünümler oluşturabilmektedirler.

Bu pantolonlarla tarz bir görünüm elde etmekte oldukça moda. Yüksek bel pantolonları kısa tişört veya gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Bu kombini hoş bir dolgu topuklu ayakkabıyla tamamlayarak oldukça havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kısa Pantolon Modelleri

Kısa pantolonlar yaz aylarında hem kadınların hem de erkeklerin yaygın olarak kullandıkları pantolon tasarımlarından biridir. Hem kullanılan kumaş olarak hem de model olarak birçok farklı kısa pantolon tasarımı bulunmaktadır. Kısa pantolon modellerinin genellikle yaz aylarında tercih edilmesi sebebiyle bu pantolonlarda oldukça fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Bu pantolonlarda diz üstü ya da bilek pantolonlar olmak üzere farklı uzunluklar da bulunmaktadır.

Kısa pantolon modellerinde kadınlar için olan seçeneklerde renkler en ilgi çeken nokta. Yaz aylarının neşesini renklerde bulabileceğiniz rahat ve şık pantolonları kısa pantolon modelleri arasında bulabilirsiniz. Yeni sezonda bilek pantolon olarak da bilinen kısa pantolon modelleri oldukça moda. Bu pantolonlar hem spor ayakkabılarla hem de şık topuklu ayakkabılarla hoş bir uyum oluşturmaktadır. Her yaşa ve her tarza hitap eden bu pantolonlarda klasik giyim için kumaş pantolonlar, rahat giyim için ise kot pantolonlar tercih edilmektedir.

Kısa pantolon modellerinde sadece kadınlar için değil erkekler için de farklı modeller bulunmaktadır. Bu modellerde en sık karşılaştığımız pantolon tasarımları kot pantolonlar olmaktadır. Yazın sıcaklarda çok rahat kullanılamayan uzun kot pantolonlar yerine kısa kot pantolonlar erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor. Hem paça kesimi olarak hem de cep detayları olarak bu pantolonlarda farklı tarzlardaki tasarımlar bulunmaktadır. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu pantolonları hemen hemen her markanın pantolon reyonlarında bulabilirsiniz.