Bu yazımızda tesettür abiye modellerinin büyük bedenleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. tesettür giyim sektöründe özellikle sonbahar kış sezonunda bulmakta zorluk çektiğimiz büyük abiye modellerini hep birlikte inceleyelim.   Zaten gayet kısır bir durumda bulunan abiyelerin büyük beden olduğudna daha mı zor bulacağınızı düşünüyorsunuz ? Artık bu düşüncenizden kurtulmanın vakti geldi hanımlar. Çünkü artık sizin için Nesrin Emniyetli büyük beden abiyeler tasarlamakta.  Sektörünün tanınmış isimlerinden olan Nesrin Emniyetli’nin birbirinden güzel büyük beden abiyeleri sizleri bekliyor. Gelin sizin için seçtiğimiz bir kaç tane büyük beden abiye elbiseyi hep birlikte tanıyalım.

Nesrin Emniyetli büyük beden abiye denince akla gelen ilk ve usta isimlerden. Adının hakkını verir derece birbirinden şık ve güzel tasarımlarından önce zincirli fuşya büyük beden abiyeyi tanıtmaya başlayalım. Bisiklet yaka olarak başlayan abiye kıyafette, içi fuşya rengi saten kumaştan dikilip,  üstüne aynı renk şifon eklenip zincir detayı verilmiştir. Kollarından içinin sateni özenle gösterilip zarif bir görünüm yakalanmıştır. Gayet sade ve şık olan bu abiye elbiseyi pırıltılı bir çanta ve aynı renkte bir topuklu ayakkabıyla kombin edebilirsiniz.  Aynı renkte bir eşarpla bütünleyebileceğiniz gibi aksesuarlarınızın renginde bir eşarp da kullanabilirsiniz.

Özel davet ve organizasyonlarınızda büyük beden abiye kıyafetteki tek adresiniz olan Nesrin Emniyetli’nin birbirinden şık tasarımlarından sadece birisi olan yeşil balık etek abiye elbisesi bu sezon birçok hanımın tercihi olacak gibi görünüyor. Bisiklet yaka başlayan bu abiye tasarım belden hafif oturtulup alt eteği geniş balık etek şeklinde devam etmiştir. Yakaya ve kollara entegre edilen gipurler elbiseyi sadenin zarifliğine doğru taşımıştır. Aynı renkte bir eşarpla ya da şalla kombin edebileceğiniz gibi farklı fakat tek renk bir eşarp ve yahut şalla da kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz ayakkabınızla çantanızla ve eşarbınızla farklı bir kombin de oluşturabilirsiniz.

En şık büyük beden abiye modellerinden bir diğeri ise yine Nesrin Emniyetli imzalı  dantelli büyük abiye kıyafetimizdir. Oldukça ağır bir görünüme sahip olan bu kıyafetimiz daha çok bir kaftanı andırırken, zengin duruşuyla saray sultanlarını aratmayacak bir izlenim vermektedir. Bu büyük beden abiye kıyafetimiz içi pudra saten kumaştan kesilip dikilmiş, dış kısmı ise pudranın bir kaç ton koyusunda bir renkten dantel detayı verilerek ön kısmı çiçeklerle kemerlendirilerek hareketlendirilmiştir. Bu büyük beden abiye kıyafetimizde, dantel ceketin içerisinde kullanılan kumaşın renginden bir eşarpla çok rahat kullanılabilir.

Sonbahar kış sezonuna gayet iddialı bir giriş yapan Nesrin Emniyetli büyük beden abiye modellerinde bir diğer göz dolduran tasarım ise siyah asimetrik kesim büyük beden abiye kıyafetimizdir.  Kıyafet bisiklet yaka olarak başlayıp gögüs kısmında hafif drapelendirilerek devam etmiş etek kısmı asimetrik bırakılmıştır.Göğüs kısmı gipürle hareketlendirilip aynı detay kol ağızlarında da kullanılıp göze zarif hitap etmesi sağlanmıştır. Siyahın her renkle çok rahatlıkla uyum sağlamasını göz önünde bulundurucak olursak istediğiniz herhangi renkte bir eşarp ve yahut şalla kombin edebilirsiniz.

Bu kadar şık ve zarif ürünlerden sonra sizin de düğün davet ve özel organizasyonlarınızda büyük beden abiye seçiminde tek adresiniz şüphesiz Nesrin Emniyetli büyük beden abiye elbiseler olacaktır. Sektörünün başarılı isimlerinden olan bu usta ve özel yetenekli tasarımcımız daha bir çok şık ve zarif abiye elbiseye sizlerin talebiyle imza atmaktan gurur duyacaktır. Büyük beden abiye kıyafette tercihinizi bu firmadan yana kullandığınız için hiç pişman olmayacaksınız.