Armine Yelek Modelleri
Baharın favorisi olan yelekler, değişik tarzlara sahiptir ve size uygun tarza sahip yeleği seçmek de sizlere düşüyor.Unutmayın ki, oldukça sade bir kıyafetin üzerine seçeceğiniz armine bir yelek size şık bir görünüm kazandıracaktır.


Armine yelek modelleri geniş ürün yelpazesine, çeşit çeşit renk tonlarına ve farklı modellere sahiptir. Kemerli yeleklerden düğmeli yeleklere, kuşaklı yeleklerden fermuarlı yeleklere kadar da birçok çeşidi mevcuttur.


Tesettür giyimde daha çok kullanılıyor
Uzun armine yelek modelleri, muhafakazar giyimin en önemli parçalarından biridir ve tesettürün zengin ürün koleksiyonunda geniş bir yer kaplar. Klasik bildiğimiz diğer yeleklerden farklı olarak etek kısımları daha uzun ve geniş bir kesime sahip olan bu modeller özellikle bu giyimi seçen bayanların dikkatini oldukça çekmektedir. Hem zarif kesimleri hem de renk seçenekleri ile stil sahibi bayanların hayranlık duyduğu bu modeller, tesettür giyim uzmanları tarafından tasarlanıp giyilmeye hazırlanıyor.


Farklı detaylarla güzel görünüm
En fazla basenlerin altına kadar uzunluğu olan farklı detaylardaki armine yelek modelleri, günümüzde tesettür giyim modasına damgasını vurmuş diyebiliriz. Kumaş, deri, kapitone, dantel detay ve bunun gibi birçok ayrıntıya sahip bu modeller, bayanların beğenisine sunulmuş durumdadır ve bahar aylarında tercih edilmektedir. Baharın gelmesiyle de şu sıralar daha çok salaş fermuarsız ya da düğmesiz düz bir model üzerine keme ayrıntısına sahip olan modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.