Kayra yeni sezon ürünleri ile adeta göz doldurmakta. Giy çık sloganı ile tasarlamış olduğu kimonolar, pardesüler ve kaplar epey rağbet görüyor. Kullanım olarak elverişli yapıda olan bu ürünler bizler için adeta bir kamufle görevi üstlenmekte. Acil bir işiniz var ve hemen üzerinize bir şey alıp dışarı çıkmanız gerektiğinde direk giy çık pardesüleri alarak dışarı çıkabilirsiniz. Ayrıca renk ve desen olarak da birbirinden farklı modellerin Kayra markasında bulunduğunu söylemeliyiz. İster kuşaklı isterseniz de fermuarlı modelleri marka kapsamında göz atabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz kap ve benzeri üst giyim modellerindeki ayrıntılar tamamen sizin zevkinize bağlı olarak tercih edilebilir formda. İster kürklü, ister taş detaylı ister çıt çıt kapama detaylı, kapitoneli gibi geniş bir seçenek kapasitesi bulunmaktadır. Her renk ve tasarım detaylandırmasında kap pardesü marka kapsamında bulabilmeniz mümkün.

Sadece detaylandırma ve aksesuar seçeneği olarak da değil kumaş türü olarak da farklı seçeneklerde her mevsime uygun üst giyim ürünü marka kapsamında bulunuyor. Kayra üzerinden alışveriş yaparken illa ki tesettürlü olmanız gerekmemekte. Modern tarzı ile Kayra hem kapalı hem de tesettür tercih etmeyen kadınlara özgü seçenekler sunmakta.

Kayra gömlek modellerine baktığımızda renk ve desen olarak şık seçimlerin yer aldığı aşikar. Özellikle kollarda bulunan dantel detayları şık birer ayrıntı. Marka kapsamında satışa sunulan pantolon modelleri de bel yapısı olarak yüksek olup rahat kesime sahiptir. Marka kapsamında bulunan ürünler bir tık üzerinde diyebiliriz. Belki sektörde daha ekonomik ürünler bulunduğundan tercihinizi bu markadan yana kullanmayabilirsiniz. Ama tercihiniz kaliteden yana ise Kayra doğru bir seçim olacaktır.