Bu yazımızda sizlere  Dersaadet‘in son model abiye elbiselerinden  bahsedeceğiz. Bu yılın ilk sezonunda abiye modellerimiz geçtiğimiz yılın devamı niteliğini taşıyor. Yine balık etekler vitrinleri süslemeye devam edecek.  Düğün,  davet,  kokteyl ve mezuniyet gibi özel organizasyonlarda kullandığımız abiye kıyafetlerin en yeni tasarımlarına birlikte göz atarken size arada bu kıyafetleri nasıl kombinleyeceğinizin de fikirlerini vermiş olalım.

Sadece düğün,  davet ve organizasyonlarda değil hayatın her alanında bizim için şık olmak vazgeçilmez bir ritüeldir. Biz hanımlar bunu adeta bir görsel şölene çevirmeyi de çok iyi biliriz. Bu bağlamda önümüze birbirinden şık ve zarif abiye elbiseler sunulmaktadır . Dersaadet abiye modelleri günümüzün en çok tercih edilen tasarımlarından oluşmaktadır.. Derin hayal gücünü kumaşla birleştirdiğinde ortaya enfes tasarımlar çıkaran Dersaadet Moda Evi bu sezonda da abiye modellerinde ciddi şekilde iddialı . Özellikle söz,  nişan gibi özel organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz vitrininin en gözde ürünü olan duvaklı payetli abiyeyi mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Siyahla goldun muhteşem birleşimini uzun bir duvakla bütünleştiren tasarımcı bu tasarımıyla bu sezona damga vurmayı hedefliyor. Tesettür giyimin önde gelen isimlerinden olan Dersaadet Moda Evinin vitrinine  bakmadan abiye kıyafeti seçmenizi çok da uygun bulmuyoruz.

Yeni sezonda daha çok kaftanlı abiye kıyafet üzerine çalışan tasarımcılar, tek renk üzerinde yoğunluk göstermişlerdir. özellikle iç kısmı koyu tonlarda renklerden tasarlanıp kaftanı açık renk kullanılan abiye modelleri

balıkçı yaka tarzında başlayıp,  geniş etekle bilek boyunda son bulmuştur. Üzerindeki kaftanı ön taraftan çapraz bir  şekilde süsleyerek kullanılması hem kıyafete ayrı bir estetik hemde göze farklı  bir şıklık sunmuştur. Hangi beden ölçüsüne ve yapısına sahip olursanız olun,  bu kaftanlı abiye elbise  tasarımlarını çok rahatlıkla kullanabileceğinizi garanti ediyoruz. Üstelik çok çeşitli renk seçenekleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Dersaadet  Moda Evinin bir diğer tasarımı da zincir detaylı abiye elbise modeli. Tek kesim olarak tasarlanan tesettür abiye kıyafette eteğinin ön kısmı arka kısmına nazaran hafif kısa bırakılıp çan etek şeklinde tasarlanmıştır. boyun ve omuz bölgesinde zincirle detaylandırılan bu tesettür abiye kıyafeti özel organizasyonlarınızda ve yine özel toplantı ve yemeklerinizde tercih edebilirsiniz. renk tercihinize göre zıt renklerde aksesuar kullanıp kombin edebileceğiniz zincir detaylı abiye elbiseyi Dersaadet  Moda Evi’nden temin edebilirsiniz.

Dersaadet Moda Evi’nin bu sonbahar kış sezonunun bir diğer şık tasarımı ise zümrüt yeşili dantelle ayrıntılanmış tesettür abiye tasarımıdır. Diğer modellerine oranla bunda tasarımda şatafatı ön planda tutan tasarımcı,  hakim yaka olarak başladığı kıyafetin üst kısmını dantelden yararlanarak tamamlamış, etek kısmını ise aynı renk kumaşla geniş bırakmıştır. Belden itibaren sol bacak kısmından fiyonklarla süslenip sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sizlerde şıklık ve zarafetinizden ödün vermek istemiyorsanız Dersaadet Moda Evi’nin  abiye kıyafet tasarımlarına göz atmadan tercihinizi yapmayınız. En yeni ve güncel modellerden haberdar olmak istiyorsanız  lütfen sitemizi takip ediniz.