Newyork Moda haftası kapsamında koleksiyonunu sunan Coach markası tasarımlarında grafik desenlere yer vermektedir. Sonbahr – kış koleksiyonu olarak sergilenen defile klasik çizgiler taşımakta. Genel olarak defileyi ele alacak olursak soft ve naturel renk tonlamaların yer aldığını söylememiz mümkün. Coach Yeni Sezon Ürünleri.

Mevsimsel olarak koleksiyonda eteklerden trençkotlara, elbiselerden deri pantolonlarda dahil olmak üzere oldukça şık parçalar bulunmakta. Ayrıca defilede kullanılan aksesuarlarda oldukça dikkat çekici micro trendini sergiliyor.

Koleksiyonu eleştirecek olursak birden fazla bağımsız parçanın bir biri ile kombinlendiğini gözlemleyebilirsiniz. Öyle ki gri bir trençkot ile kadife bir taba rengi pantolon ile içine çizgili bir gömlek düşünün aşağıdaki resimde de ön gördüğünüz üzere her ne kadar birbirinden bağımsız parçalar olsa da bir bütün olarak değerlendirdiğimizde şık bir görünüm oluşmakta.

02 koleksiyonunda ayrıca ceketlerde kullanılan kürk / peluş görünüm dikkatleri üzerine çekmekte. Hem kollu hem kolsuz ceketler için aynı detaylandırmanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Koleksiyonda biraz eski döneme esinlenmenin yanı sıra alışılagelmişin dışında bir tasarımlar yapılmıştır. Kombinlerde uygulanan farklılığın ilgi oluşturmak adına yapıldığını düşünüyoruz. Tasarlanan elbiselerde öne çıkan salaş duruş gayet hoş. Midi boy etek tasarımlarında da deri ve kadife detaylandırmalar olduğu ön görülmekte.