Hem dünya üzerinde, hem de ülkemizde bayanlar için hem kıyafet, hem ayakkabı, hem de çantalar sunan Zara marka  koleksiyonu ile de göz dolduracak. Hem şık, hem de kaliteli ürünleri ile dikkat çekecek olan Zara çanta modelleri her bayanın beğenisini kazanacak. Geçtiğimiz günlerde defile ve reklam filmleri ile tanıtılan çanta modellerini sizler için inceleyerek bir araya getirmek ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istedik.

Zara bayan çanta modelleri arasında ilk sırada yer alacak olan ürünler sade ve şıklığı ile dikkat çekecek olan tek renk çantalar olacak. Hem küçük, hem de büyük çeşitlere sahip olacak olan Zara bayan çanta modelleri her ortamda kombinlerinize yakışacak ve uyum sağlayacak iken parlak kumaş ile hazırladığı için her ayakkabı ile uyum sağlayacak.Yeni zara sade çanta modellerinin fiyatları ise 90 liradan başlayacak

Kaliteli ile her zaman ön plana çıkmayı başarabilen Zara markasında abiye çantaları da çok beğeni kazanacak. Koleksiyon içerisinde tanıtılan abiye çantaları arasında leopar desenli çantalar çok büyük beğeni kazanırken, diğer yandan parlak taşlar ile süslü olacak olan Zara abiye çantaları bayanlar tarafından ilgi görecek. Bu abiye çantaları Zara mağazalarında ve internet sitesinde ortalama olarak 190 liradan başlayan fiyatlara sahip gelecek. Eğer kaliteli ve güzel bir çanta arıyorsanız bu abiye çantalarına göz atmalısınız.